Dla miłośników czekolady – „Moje wypieki z czekoladą” Doroty Świątkowskiej

Lubicie czekoladowe wypieki i desery? Znacie blog „Moje wypieki”? Szukacie ciekawego prezentu dla kogoś kto kocha kuchnie i słodkości? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście „TAK”, to książka „Moje wypieki z czekoladą” Doroty Świątkowskiej będzie dla Was idealna. Ja jestem nią zachwycona. Te zdjęcia, ta czekolada… Oj, ciężko nie poczuć się przy niej głodnym. Cała książka jest przepięknie wydana, co czyni z niej idealny pomysł na świąteczny prezent. A przepisy jak zawsze są czytelne i tak znakomicie opisane, że poradzi sobie z nimi nawet początkująca Pani czy Pan domu. Z tą książką na pewno zachwycicie domowników i znajomych własnoręcznie wykonanym czekoladowym wypiekiem.

Książka „Moje wypieki z czekoladą” to: 
● ponad 120 przepisów, zarówno tych najpopularniejszych znanych z bloga mojewypieki.com, jak i kilka nowych, wcześniej niepublikowanych
● wszystkie przepisy są proste i naprawdę różnorodne – torty, ciasta, ciasteczka, desery itd
● a zdjęcia… no cóż, zdjęcia wykonane przez Dorotę Świątkowską zawsze zachwycają 🙂 
 
 
Osobiście już zapisałam kilka przepisów do wypróbowania. Bo czyż mogłabym się oprzeć lodom z białej czekolady lub przejść obojętnie obok keksu tak czekoladowego, że aż na samą myśl ślinka zaczyna ciec 😉 Książka zachwyci z pewnością nie jednego „czekoholika”, a innych na pewno przekona do tego by pokochać wypieki z czekoladą. Polecam!
 

„Moje wypieki z czekoladą” Dorota Świątkowska

Objętość: 384 strony
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Egmont

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz