Współpraca

Szanowni Państwo,

bardzo dziękuję za zainteresowanie moim blogiem „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Gotowanie od zawsze kojarzyło mi się z miłością, radością, a przede wszystkim z tym, co dla mnie w życiu jest najważniejsze – z rodziną. Dlatego wkładam tyle serca w każdą, nawet najłatwiejszą potrawę i prowadzenie tego bloga, który stał się „częścią mnie”.

Przepisy i inne wpisu (różna tematyka, głównie dot. produktów dla dzieci, produktów dla kobiet, recenzje książek) publikuję regularnie.

Blog z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością (co mogę potwierdzić statystykami). Prowadzę również fanpag’e na Facebook (ponad 59.000 obserwujących), Instagram (ponad 13.100 obserwujących), Twitter i Printerest. Blog „Słodkie okruszki” istnieje od 13 stycznia 2015 roku. 11 kwietnia 2016 roku przeniosłam go na własną stronę (obecną).

Z chęcią nawiążę różnorodną współpracę. Mogę ze swojej strony zapewnić Państwa, że włożę w nią całe moje serce. Chętnie udostępnię aktualne statystyki bloga.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą proszę o kontakt za pośrednictwem mail:

matleen@gazeta.pl , m.slodkieokruszki@gmail.com

lub formularza kontaktowego

[contact-form-7 id=”11″ title=”Formularz kontaktowy”]

Zapoznaj się z polityką prywatności

Moje przepisy pojawiają się też w gazetach, m.in.:

Magazynie Durszlak

W Tygodniku Zamojskim II/2019 Dział Kuchnia

Jestem jurorką w popularnym plebiscycie INFLUENCER’S TOP:

  • EDYCJA 2019
  • EDYCJA 2020
  • EDYCJA 2021

Dotychczas współpracowałam/współpracuję m.in z :

 

 

Teekanne - współpracafolwark_logo_200x200Młyny Stoisław logo współpracalogoPro-BIO logo, współpracaskworcu_logoZiarenkowo__logo_250x250imagesBAKRA - współpraca logoekomalwalogo__zdrowepodejsciewoj-len-logoVital frontlubella-logo

banerek_zdrowachatka24300x300pxLogoFinallAll4Silver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* SZCZEGÓŁY, RODZAJE I FORMY DOTYCHCZAS PODJĘTYCH/REALIZOWANYCH WSPÓŁPRAC ZNAJDUJĄ SIĘ NA BLOGU W KATEGORII -> „WSPÓŁPRACA” 

 

Dziękuję,

Magdalena, założycielka bloga „Słodkie okruszki”

Print Friendly, PDF & Email