Wyścigowy łazik terenowy LEGO Technic – recenzja

Wielokrotnie pisałam Wam jak moje dzieci kochają klocki. Najczęściej pokazuję Wam wybory córki z serii LEGO Creator. Dziś jednak coś dla chłopców. Mój synek wypatrzył sobie ostatnio łazik z serii LEGO Technic. Przy składaniu pomógł trochę tata i… O to wspaniały efekt.

Wyścigowy łazik terenowy LEGO Technic

Zestaw LEGO Technic Wyścigowy łazik terenowy zachwyci każdego młodego konstruktora. To pojazd przy którym nie można się nudzić. Pojazd po złożeniu ma ruchomy czterocylindrowy silnik wzorowany na prawdziwych autach, super zawieszenie i elastyczny układ kierowniczy, który umożliwia przechylanie łazika na boki.

Mój synek jest nim zachwycony. Już same składanie przysporzyło dużo radości i jemu i jego tacie (pomagał w zabawie). A potem… Potem już była tylko prędkość 😉

Jak prawdziwy konstruktor

Zestaw LEGO Technic łączą realistyczne detale z interaktywnymi modelami. Dzieci mogą składać modele korzystając z dołączonej papierowej instrukcji lub aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej powiększać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy. Mali miłośnicy samochodów rajdowych będą mieć mnóstwo frajdy z budowania i zabawy takim wyścigowym łazikiem terenowym.

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl / recenzja produktu/

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz