Wyjątkowe cukierki Pinki Strawberry od Vobro

Wyjątkowe cukierki Pinki Strawberry od Vobro

Dziś mam dla Was kolejną nowość od Vobro. Pyszne, pachnące truskawkami cukierki Pinki Strawberry. Nas uwodziły smakiem przez całe święta. Coś cudownego. 

Cukierki Pinki Strawberry – zapach i smak lata

Cukierki Pinki Strawberry to nowość w ofercie Vobro. Nowość, którą UWAGA! będziecie mogli kupić na wagę od nowego roku. My mieliśmy ją okazję testować przez święta. Testerów było dużo (cała nasza rodzina), dlatego dziś z czystym sumieniem mogę napisać Wam, że szczerze POLECAMY cukierki Pinki Strawberry. 

Co nas urzekło w cukierkach Pinki Strawberry od Vobro?

Już po otwarciu kuszą wyjątkowym zapachem. Ten truskawkowo śmietankowy aromat. Naprawdę ciężko mu się oprzeć. Cukierki mają dwukolorowe wnętrze o smaku śmietankowym (część biała) oraz zawierająca naturalnie suszony owoc truskawki (część różowa). Otoczką jest różowy krem.  Moje dzieci od razu stwierdziły, że smakują jak pyszne lody. I coś w tym jest. Pyszne delikatne truskawkowo-śmietankowe lody. Smak i zapach tych cukierków od razu przywodzi na myśl ciepłe letnie dni. Jedzenie ich to czysta przyjemność. Te cukierki dosłownie rozpływają się w ustach. 

Róż nie tylko w środku

Róż to nie tylko smak jednej z części nadzienia. To również główny kolor w grafice. Urocze różowe opakowanie sprawi, że na pewno te cukierki nie umkną waszej uwadze w sklepie.Cukierki będą sprzedawane jako luzy (na wagę). Szukajcie ich w sklepach od nowego roku 🙂

Polecamy 🙂

Wpis we współpracy z Vobro /testowanie produktów/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz