Wygraj zakupy w sklepie CoZaHerbata

Witajcie,

dziś wraz ze sponsorem CoZaHerbata zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zakupy w sklepie https://www.cozaherbata.pl/  ➡ 2 x 60 zł (wygrywają 2 osoby).

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Dokończ zdanie: „Kocham kawę za…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie „Kocham kawę za…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Bon na zakupy o wartości 60 zł w sklepie ➡ https://www.cozaherbata.pl/ Wygrywają 2 osoby.  Uwaga! Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę (bon na zakupy).
 5. Sponsorem nagród jest CoZaHerbata. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora CoZaHerbata oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 23.04.2021 r. do 04.05.2021 r. (włącznie). Uwaga! Konkurs przedłużony do 08.05.2021 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Edit: Wyniki konkursu podane zostaną 12.05. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej matleen@gazeta.pl lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Wyniki konkursu na końcu tego wpisu (klik)

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. GRAŻYNA says:

  „Kocham kawę za…”To Ja Kobieta Kawa to czarne złoto piję z ochotą, bo kawę piję, więc z radością żyję Kawa wypita w obecności UKOCHANEJ OSOBY, PRZYJACIELA nie jest już zwyczajną kawą, ONA przemienia się na rytułał gorącej miłości, a dym niesie zapach wspomnień. Głęboki aromat kawy ma smak pocałunków, zarys ust odbitych na filiżance sprawia, że mamy pewność, że to dzieje się naprawde, żadnych absurdów, wszystko szczere, każdego poranka od nowa, smakujemy szczęścia. Picie kawy to jeden z moich codziennych, ukochanych rytuałów, a pierwszy łyk porannej kawy zwykle bywa najsmaczniejszy i dopiero wtedy możemy zacząć dzień. Oddając się rytuałowi picia porannej czy popołudniowej kawy rozkoszujemy się jej smakiem aromatem potrafią zachwycić a smakuje wyśmienicie tylko zrobiona w profesjonalnym ekspresie filiżanka kawy może poprawić nastrój. Dzięki kofeinie uaktywniane są w mózgu neuroprzekaźniki dopamina serotonina i endorfina – znana też jako hormon szczęścia. Bo Miłość i kawa idą ze sobą w parze, a poranna filiżanka tego cudownego napoju sprawia, że mam doskonały nastrój przez cały dzień Widzę świat we wspaniałych barwach i kocham wszystkich ludzi. A TY potrafisz wyobrazić sobie dzień bez filiżanki mocnej kawy? NIGDY W ŻYCIU ! Bo z miłością jest jak z kawą – pobudza, ale czasem ma gorzki smak. Bo w zapachu kawy rozpoznaję łagodny dotyk; kuszący, otumaniający….. kurcze ale znika, gdy kawa ostygnie; wtedy idę zaparzyć kolejną, Kawa opanowuje świat. Wprowadzamy wonny ład – a ja takie piękne mam marzenie Kawy na nic nie zamienię!

 2. Inka says:

  Tylko i wyłącznie herbata. Bo z nią jestem jak Ania Shirley z Zielonego Wzgórza. Rozsmakowując się w herbacie cieszę się, że jest… a jest świetnym pomysłem na deszczowe popołudnie. Często lubię to łączyć: pyszna herbatka i lektura dobrych słów. Przy herbacie mogę mieć np. warkocze, słomkowy kapelusz, jeśli pogoda pozwoli i zawsze klucz do furtki, która prowadzi do krainy Wyobraźni. Herbata to smak dobrego czasu.

 3. Małgorzata P. says:

  Kawa ma wiele zalet, ale palmę pierwszeństwa przyznaję herbacie – to ona jest dla mnie numerem 1. Uwielbiam towarzystwo tego wspaniałego napoju, zwłaszcza wieczorem, gdy mam chwilę dla siebie i mogę całkowicie pogrążyć się w lekturze. Rozkoszując się słodyczą owocowej herbaty obserwuję miłość, rodzącą się między bohaterami. Gdy mam ochotę na kryminał, parzę herbatę czarną, o mocnym, intensywnym smaku, który pobudza mój umysł – dzięki temu czasem udaje mi się odkryć tożsamość złoczyńcy, zanim zrobią to detektywi 🙂 A gdy skuszę się na lekturę horroru, ziołowa herbata pomaga mi trochę obniżyć szalone tętno i wyrzucić z głowy morderczego klauna, groźnego mutanta albo nieprzyjazną zjawę 🙂 Cenię herbatę także dlatego, że jej ciepło dodaje mi otuchy, gdy nadchodzą złe wiadomości, gdy niebo zasłaniają ciemne chmury, a kapiące z nich krople niemal złowrogo bębnią o dach. W trudnych chwilach napełnia mnie spokojem, a w tych szczęśliwych – potęguje moją radość. Jak ona to robi? To chyba jakaś tajemnicza, herbaciana magia 🙂

  Akceptuję.

Dodaj komentarz