Wygraj bon na zakupy w sklepie CoZaHerbata

Witajcie,

dziś wraz ze sponsorem CoZaHerbata zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 bony na zakupy w sklepie https://www.cozaherbata.pl/  3 x 40 zł (wygrywają 3 osoby, jedna może wygrać 1 bon).

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Odpowiedz na pytanie: „Herbata czy kawa? Co bardziej lubisz i dlaczego?”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Odpowiedz na pytanie: „Herbata czy kawa? Co bardziej lubisz i dlaczego?”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 bony o wartości 40 zł na dowolne zakupy w sklepie https://www.cozaherbata.pl/Wygrywają 3 osoby, jedna osoba może wygrać 1 bon.
 5. Sponsorem nagród jest CoZaHerbata. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora CoZaHerbata oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 06.08.2020 do 20.08.2020 (włącznie). Uwaga! Konkurs został przedłużony do 24.08.2020 r. Zachęcamy do udziału!
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz