Poznaj dietę stirfood

Nadwaga nie jest czymś przyjemnym – może łatwo prowadzić do otyłości. A w przypadku wystąpienia otyłości bardzo łatwo do wystąpienia kolejnych, bardzo groźnych chorób. Dobrze jest lubić swoje ciało, dobrze jednak również zachowywać je w zdrowiu. Dlatego, jeśli czujesz, że przydałoby się zrzucić kilka zbędnych kilogramów – nie wahaj się i zacznij działać. Motywacja do odchudzania jest niezwykle ważna, dlatego należy ją pielęgnować ze wszystkich sił. Od samej motywacji jednak się nie chudnie. Konieczna jest także zmiana stylu życia i nawyków. Zdrowy tryb życia niesie za sobą nieco wyrzeczeń, ale też może być źródłem ogromnej radości i przyjemności. Uprawianie sportu jest przyjemne, a zdrowe jedzenie może być smaczne. Wystarczy tylko odpowiednio je skomponować. Dieta odchudzająca nie musi oznaczać braku smaku czy wiecznego uczucia głodu. Trzeba tylko mieć odpowiednio skomponowaną dietę. A to możliwe. Wystarczy się tylko trochę postarać. A w razie potrzeby także poszukać odpowiedniej pomocy. W tym celu nawet nie trzeba wychodzić z domu.

  1. Życie fit

  2. Na czym polega dieta Adele?

  3. Efekty diety sirtuinowej

Żyj fit, odchudzaj się z głową

Życie w stylu fit jest w dzisiejszych czasach bardzo modne. A to bardzo dobrze – tę modę warto jest propagować i rozpowszechniać wśród ludzi w każdym wieku. Zajmują się tym także celebryci. Co jest niezwykle korzystne dla zjawiska, bo jeśli robią coś celebryci, osoby szeroko rozpoznawane, popularne i bardzo lubiane, a także podziwiane – znajdują grono naśladowców. Dlatego właśnie dieta Adele święci tryumfy popularności wśród kobiet. Ta popularna i niezwykle wręcz utalentowana piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę. Świat oszalał na jej punkcie już lata temu – sprawiła to swoim potężnym i przepięknym głosem. Teraz jednak pokazała światu swój nowy wygląd. I świat po raz kolejny oszalał. Adele wygląda pięknie. I jak sama twierdzi – zawdzięcza to wszystko odpowiedniej diecie.

Dieta Adele – na czym polega sekret gwiazdy?

Dieta, na której Adele przeszła swoją wstrząsającą, niesamowitą i przepiękną metamorfozę, od razu stała się obiektem zainteresowań ludzi na całym świecie. Dieta sirtuinowa stała się szeroko rozpoznawalna, a informacje na jej temat szerzyły się coraz bardziej i bardziej. Dieta ta polega na spożywaniu produktów, które bogate są w polifenole – to one oddziałują na ludzki organizm tak, że przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, a przy tym znacząco spowalniają też zachodzące w organizmie efekty starzenia. Podczas diety można spożywać jabłka, gorzką czekoladę, pietruszkę, kapary, truskawki, zieloną herbatę, soję, jarmuż, oliwę z oliwek czy czerwoną cebulę. Cała idea diety opiera się na trzech, następujących po sobie etapach. W pierwszym z nich kaloryczność ograniczona jest do 1000 kcal, drugi etap zwiększa kaloryczność do 1500 kcal, a trzeci nie zawiera już restrykcji kalorycznych. Potrzeba po prostu tak komponować posiłki, by były one bogate w określoną gamę produktów, czyli w produkty z polifenolami. Dieta Adele odmieniła już życie nie tylko tej znanej piosenkarki i wielkiej gwiazdy, ale też wielu zwykłych ludzi.

Dieta sirtuinowa – jakie są jej efekty?

Dieta sirtfood słynie jako dieta, na której można stracić nawet 3,5 kilograma tygodniowo. Tak ogromny spadek masy spowodowany jest ogromnymi restrykcjami w pierwszym etapie diety. Nie jest to jednak etap na tyle długi, by wpłynąć negatywnie na zdrowie człowieka. W późniejszych etapach waga leci w dół z mniejszą prędkością, jednak nadal jej efekty są zauważalne po stosunkowo krótkim czasie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz