Wygraj 1 kg włoskiej kawy + niespodziankę od Horeca Caffe

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w kolejnym wspaniałym konkursie. Tym razem coś dla wielbicieli dobrej kawy ? Do wygrania 1 kg włoskiej kawy ziarnistej Casa del Caffe Brown od Horeca Caffe + niespodzianka

Co zrobić, aby wygrać 1 kg włoskiej kawy ziarnistej + niespodziankę? Wystarczy dokończyć zdanie:

„Kawa, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Kawa, to dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 kg włoskiej włoskiej kawy ziarnistej Casa del Caffe Brown od Horeca Caffe + niespodzianka
 5. Sponsorem nagród jest Horeca Caffe UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Horeca Caffe oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 22.10.2019 r. do 04.11.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz