Wszystkie kłamstwa Adama Fionnuala Kearney – recenzja

Ostatnio mam mało czasu na czytanie książek, nad czym bardzo ubolewam. Jednak staram się znaleźć choć chwilę by sięgnąć po jakąś nowość. Tym razem znów sięgnęłam po książkę z kategorii bestsellery z księgarni TaniaKsiazka.pl

Książka „Wszystkie kłamstwa Adama” Fionnuala Kearney zbiera różne recenzje. Dla jednym jest hitem, innym zupełnie się nie podoba. Ja stoję gdzieś po środku tych opinii. Książka czasem wydaje się lekko monotonna, jednak ogólna czytało mi się ją dobrze. To jednak z książek, w którą trzeba się wczuć i czasem przymknąć oko na pewne niedociągnięcia.

Historia, przedstawiona przez autorkę jest dość realistyczna. Piękny dom, małżeństwo, cudowna córka. Czy jednak ten obrazek nie jest zbyt cudowny? Niestety tak. Beth i Adam już w przeszłości mieli swoje problemy, które udało się im przepracować i znów cieszyć się wspólnym życiem. Tak bynajmniej uważała Beth. Jak się okazuje Adam wciąż popełniał błędy i brnął w nowych kłamstwach. Gdy zaczęły wychodzić na jaw ich z pozoru udane małżeństwo runęło jak domek z kart. Czy Beth się z tego podniesie? Czy znów zaufa Adamowi? Czy Adam odnajdzie nową miłość? O tym wszystkim dowiecie się z książki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz