Słów kilka o kołysce dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek

Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (1)Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (2)

Jakiś czas temu grono ukochanych zabawek mojej córeczki powiększyło się o wspaniałą drewnianą kołyskę dla lalek od Montownia Zabawek. Córeczka kocha dzidziusie. Nie ukrywam, że mamy ich naprawdę dużo. A to „Mikołaj” przyniósł pod poduszeczkę, a to dostała od nas w prezencie urodzinowym, innego zaś (najukochańszego) babcia przywiozła z wakacji. Ale jednego czego do tej pory jej brakowała, to wymarzonej kołyski dla najukochańszych lalek. I tak oto pewnego dnia jej marzenie się spełniło. Kurier przyniósł niewielką paczkę. A w środku znaleźliśmy drewniane elementy kołyski. Choć montowanie było dziecinnie łatwe, córeczka i tak nie mogła się doczekać aż skończę i co rusz mnie poganiała, aby szybciej przykręcać śrubki 😉 Żałuję do tej pory, że nie zrobiłam jej zdjęcia tamtego dnia. Jej reakcja bezcenna. Piękny uśmiech na twarzy malował się przez cały dzień 😀 A zabawa nie miałam końca i … trwa do dziś. Codziennie inna laleczka ma okazję poleżeć i być bujaną w drewnianej kołysce. Córeczka jak prawdziwa mama dba o to by dzieci były odpowiednio przykryte, było im wygodnie, do tego zawsze śpiewa im do snu kołysankę „Kotki dwa”, którą sama nucę jej gdy ona idzie spać 🙂 Cudowny widok. Jeśli Wasze dzieci tak jak moja Martusia kochają lalki (bobaski) i uwielbiają być „mamami”, to polecam Wam zajrzeć na stronę Montowni Zabawek. Znajdziecie tam wspaniałe zabawki (nie tylko dla dziewczynek).

logo_montownia zabawek

My osobiście – a właściwie, to moja córeczka polecamy kołyskę dla lalek od Montownia Zabawek. Kolor kołyski, dodatki, a nawet pościel możecie wybrać sami. Na naszej kołysce z jednej strony umieszczone zostało różowe serduszko, a z drugiej imię mojej córeczki „MARTA”. Kołyska jest biała, bo właśnie o takiej marzyła moja kochana Martusia. Więc… Montownia Zabawek spełniła te marzenia 😀 Dziękujemy! Dzięki Wam każdy dzień jest pełen uśmiechu. Kołyska jest nie tylko piękna, ale też solidnie wykonana. Widać, że twórcy wkładają w swoją pracę również dużo pasji i serca. A maluchy to w 100% doceniają. Polecamy!

Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (4)Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (3)Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (6)Słów kilka o łóżeczku dla lalek + wyniki konkursu z Montownia Zabawek (5)

A teraz czas jeszcze by inny maluch mógł cieszyć się z pięknego wózeczka dla lalek. 20 lutego zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania był wspaniały wózek dla lalek od Montownia Zabawek. Dziś czas na długo wyczekiwane wyniki.

Konkurs z Montownia Zabawek! Wygraj piękny wózek dla lalek

Zgłoszeń było naprawdę dużo, dlatego też poprosiłam Was o wyrozumiałość i jeszcze chwilę cierpliwości. Nagroda jest tylko jedna, a każda z odpowiedzi konkursowych była wyjątkowa. Przyznam szczerze, że to był chyba najtrudniejszy wybór jaki do tej pory musiałam dokonać (jeśli chodzi o moje dotychczasowe blogowe konkursy). W imieniu swoim i sponsora Montownia Zabawek dziękuję wszystkim za tak liczny udział w konkursie. Nie przedłużając już dłużej… Nagrodę otrzymuje:

Pani Natalia S. , a właściwie to jej urocza niezwykle fotogeniczna córeczka 😀 Gratuluję!

O dwóch takich co zdobyły wózek… tak może brzmieć piękna opowieść o tym jak moje córeczki wygrały wózek od Montownia Zabawek ? jedna ( na zdjęciu poniżej) 15 miesięczna, druga ma dopiero 6 tygodni i sama jak laleczka do wózka pasuje 🙂 ja będę moją małą laleczkę wozić w dużym wózku, moja strasza swoją laleczkę w Waszym ?? czyż nie byłby to piękny widok?
Trzymam kciuki za moje laleczki

zgłoszenie do konkursu

Proszę o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz