Konkurs z Montownia Zabawek. Wygraj piękny wózek dla lalek

Konkurs z Montownia Zabawek! Wygraj piękny wózek dla lalek
 

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was na wyjątkowy konkurs. Jako mama dwójki wspaniałych maluchów cenię wspaniałe, niepowtarzalne, solidne zabawki. A takie na pewno są zabawki z Montowni Zabawek. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Montowni Zabawek, to zachęcam Was do zapoznania się z ich ofertą:

logo_montownia zabawek

Dziś zapraszam Was na konkurs, w którym do wygrania będzie jedna z tych cudownych zabawek. Piękny drewniany wózek dla lalek na pewno ucieszy każdą małą dziewczynkę. Jeśli Wasza pociecha marzy o takim wózku, zbliża Wam się jakaś wyjątkowa okazja (np. urodziny) lub po prostu chcecie sprawić radość jakiemuś dziecku, to zachęcam Was do udziału w konkursie.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste:

„Napisz dlaczego to właśnie TY powinnaś / powinieneś wygrać wózek dla lalek od Montownia Zabawek”

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

 

Regulamin konkursu:

 1. Zadanie konkursowe: „Napisz dlaczego to właśnie TY powinnaś / powinieneś wygrać wózek dla lalek od Montownia Zabawek” Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym konkursowym na fanpag’u na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: drewniany wózek dla lalek od Montownia Zabawek Nagrodę wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Montownia Zabawek Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag Montownia Zabawek
 6. Konkurs trwa od 20.02.2018 r. do 02.03.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  Uwaga! W związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 07.03.2018 r. 
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Zachęcam do udziału w konkursie

Print Friendly, PDF & Email

31 comments

 1. Wioleta Gargula says:

  Dlaczego ja powinnam wygrać ten przepiękny wózek? Nie od dziś jestem już dorosła, a wciąż na widok drewnianych wózków rozpływam się jak pianka marshmallow w gorącej kawie. 🙂

 2. Patrycja says:

  Myślę, że moja córeczka przespałaby nawet całą noc bez pobudek gdyby wiedziała, że w nagrodę dostanie tak piękny wózek. Dlatego to ja powinnam go wygrać.

 3. Di gotuje says:

  Ten wózek od razu mnie oczarował i chciałabym go wygrać dla swojej córki. Natalia już niedługo zacznie stawiać swoje pierwsze kroczki i myślę, że wózeczek ułatwiłby jej dreptanie oraz byłby wspaniałą zabawką do wożenia lalek i misi. Jako mama pragnę Natusi podarować jak najwięcej mogę i choć rzeczy materialne są na dalszym planie, wiem że sprawiają jej radość. Niestety nie zawsze wszystkich na wszystko stać. Ponownie się powtórzę – wózek jest prześliczny.

 4. Martyna says:

  Taki piękny wózek marzy mi się, by sprezentować swojej chrzesnicy. Odkad urodzilam dziecko Julka jest zakochana w moim Karolu. Wszystkie lale dla niej to Kajojek ☺, wiec przydalaby się jakas super bryka, by miała w czym wozić swoje Karolki ?

 5. Ania Król says:

  Chciałabym wygrać ten przepiękny wózeczek dla mojej córeczki, która na pewno byłaby zachwycona. Po części byłoby to spełnienie moich marzeń z dzieciństwa, które moja córka mogłaby spełnić. Uważam, że zabawki drewniane są ponadczasowe a jeszcze tak starannie zrobione mogą przetrwać wiele pokoleń.

 6. Anna Król says:

  Chciałabym wygrać ten przepiękny wózeczek dla mojej córeczki, która na pewno byłaby zachwycona. Po części byłoby to spełnienie moich marzeń z dzieciństwa, które moja córka mogłaby spełnić. Uważam, że zabawki drewniane są ponadczasowe a jeszcze tak starannie zrobione mogą przetrwać wiele pokoleń.

 7. Dawid says:

  Ja ten wózek chciałbym podarować swojej 3 letniej kuzynce na urodziny które będzie miała za miesiąc widuję ją raz na 2 tygodnie bo mieszkam daleko od niej więc chciałbym jej zrobić niespodziankę.

 8. MadamLen says:

  Witam.. Piszę w imieniu swojej niespełna dwuletniej córeczki. 1 marca są jej urodziny a ten wózek to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o prezent.
  Jako mama cenię dobre, trwałe bezpieczne a zarazem ekologiczne produkty, a taki właśnie jest wózek od Montownia Zabawek Ponadto wózek przygotuje moją córeczkę mentalnie na przyjście na świat jej siostrzyczki.

 9. Maja Wieczorek says:

  Chce wygrać ten wózeczek, ponieważ jest taki śliczny i bardzo mi się podoba. Chcę go wygrać na spółkę z siostrą, nie jestem jeszcze dorosła ale przyda się każdemu na przykład dorosłemu na kwiatki albo na wystawę.Dziecku na maskotki lub na narzędzia dla zepsutych zabawek. Mam swojego ulubionego misia i nie mam dla niego wózeczka poza tym widziałam taki i marzę o nim. Moim zdaniem to ja powinnam dostać ten wózek bo dłużej go wykorzystam mam plany co z nim będę robiła, gdy będę dorosła. Bardzo bardzo chce go wygrać marze o nim.Jest taki ładny i dziewczęcy.Uważam że to ja powinnam go wygrać . Będę w nim woziła kota. Mam nadzieje że was przekonałam.

 10. Monika Malcher Skrobała says:

  Oliwia 🙂 Tak ma na imię Nasze szczęście. Szczęście dzięki któremu poznaliśmy co to znaczy prawdziwy szczery uśmiech i stu procentowa miłość. Z każdym kolejnym dniem (a skończyła już 14 miesięcy:) poznajemy świat razem, od nowa. Odkąd nauczyła się chodzić wędruje wszędzie ale zawsze z CZYMŚ 🙂 Obojętnie co to jest miś, organki a nawet karton z mlekiem czy też mamy but. Kiedy zobaczyłam oferowany wózek od razu pomyślałam o Naszej kruszynie. Była by zachwycona-jest prześliczny. Wszystkie dzieciaczki na takie zabawki zasługują to dzięki nim świat jest po prostu kolorowy 🙂 Pozdrawiam

 11. Kami Bi says:

  Powinnam wygrać ten piękny wózek, ponieważ moja córeczka Amelia 8 marca obchodzi swoje pierwsze urodziny i nie wyobrażam sobie lepszego prezentu dla niej niż ten wózeczek. Myślę, że taka zabawka jest nie tylko spełnieniem marzeń każdej dziewczynki ale i każdej mamy. Nie widziałam nigdy piękniejszego wózka i było by mi bardzo miło gdybym wygrała go dla córeczki. Każda mama chce wszystkiego co najlepsze dla swojego dziecka i myślę, że Montownia Zabawek spełnia wszystkie oczekiwania rodziców i co najważniejsze dzieci, bo to one są najważniejsze :-).

 12. MamaCoreczki says:

  Każda mała księżniczka o wózeczku takim marzy,
  i nigdy nie wiadomo czy jego posiadaniu na przyszłości nie zaważy!
  Może być wstępem do przygotowania się do roli MATKI,
  wspaniałą zabawą,pobudzającą kreatywność małej aparatki 🙂
  Więc ten wspaniały wózeczek od Montownia Zabawek córci bym podarowała
  i każdego dnia jej zaangażowanie w wożeniu Misiów oglądała !
  Już sobie wyobrażam jej radość z takiej „karocy”,
  już widzę jak bawi się nią za dnia, i pilnuje ją w nocy !
  Ten wózeczek to coś więcej niż zabawka, to marzeń spełnienie,
  który na każdej małej dziewczynce zrobi ogromne wrażenie!
  Niesamowita konstrukcja, bezpieczny, ładny i taki stylowy,
  podczas zabaw w domu i na spacerach będzie odlotowy !
  Do tej pory moja córcia na inne sposoby sobie radziła,
  i swoje Misie w kartonie po pieluszkach właśnie woziła !
  Pora „coś” zmienić, Wszak istnieje taka wspaniała blogerka która rozdaje
  które z pomocą Montownia Zabawek okrążają wszystkie kraje !
  I spełniają marzenia małych dzieci, które kochają zabawy,
  podarowując im prezenty, którymi bawić się mogą bez obawy!
  Ten wózek jest „bezszczelnie” idealny i godzien mojej córy,
  w nim się ona zakocha, z nim zwiedzac będzie chmury !
  Lulanie, wożenie, spacerki- z misiami będą niesamowite,
  nutką fantazji i wprowadzenia w dorosłe życie spowite !
  Więc bezprecedensowo powiem „wózek” niech do mnie powędruje
  bo moja córeczka już mu miejsce w swym pokoju szykuje!

  Wózeczek dla lalek od Montownia Zabawek to prawdziwe arcydzieło
  dzięki którym w nudne, zimowe dni czasu na zabawie radośnie by minęło,
  to doskonały wózek dla małej Księżniczki która kocha pomagać,
  uwielbia leczyć Misie, i jako „ambulans” mogłaby ten wózek wykorzystać,z nich się przechadzać!
  Nie ukrywam, że byłabym najszczęśliwszą mamą w świecie,
  gdybym dowiedziała się, że to właśnie nas jako zwycięzców wybierzecie!

  Wózeczek dla lalek – ohh jaki wspaniały
  kółka się kręcą, jest doskonały !
  Pędzi z misiami po każdej przestrzeni
  codzienność mej córci na pewno odmieni!
  Uśmiech zagości, werwa będzie rozpierała
  gdy córcia misie na spacer będzie zabierała!
  Ten wózek to prawdziwe LAMBORGINI dla córeczki
  chcącej najlepszego pojazdy dla ulubionej laleczki
  wózeczek niczym Batmibil Batmana i koń Zorro – mnie błyskawicznie
  a przy tym każd podziwia i bawi się fantastycznie !
  Nie będę ukrywała, że byłabym w siódmym niebie
  gdybym ten wózek dla córci dostała od Ciebie!
  Bo jest niezwykły, taki królewski, jak Kopciuszka karoca z dyni
  ten wózek wygrany, każdy dzień szęśliwym uczyni !
  Dzięki niemu córcia nie będzie się nudziła
  i wózek z dumą wszak prowadziła !

 13. mkonopkaa says:

  Nie tyle ja co moja córeczka. To właśnie ona zasługuje na taki wózek, bo nikt jak ta mała istota nie zajmuje się młodszym bratem. Dzięki lalkom, dzięki wszystkiemu co z nimi związane nauczyła się miłości do mniejszego człowieka.Chodziła na spacery i wozila w wozeczkach.Ta mała mamusia ma dopiero 2,5 l a przejawia więcej miłości do lalek i swojego brata niż ktokolwiek. Zasługuje na każdą nagrodę 🙂 taki wózek napełni jej serce szczęściem i odpali iskierki w oczkach.

 14. Ewa says:

  Oto 9 powodów dlaczego to ja właśnie powinnam wygrać wózek:
  1. Uwielbiam drewniane zabawki.
  2. Mój starszy synek ma mnóstwo drewnianych zabawek teraz pora na zabawki dla młodszej córeczki.
  3. Moja córeczka jest wyjątkowa i powinna dostać wyjątkowy wózek dla lalek.
  4. Wózek od Montowni Zabawek jest stabilny więc byłby również idealną pomocą przy nauce chodzenia.
  5. Moje dzieci nie potrzebują okazji by dostać upominek. Ich sama obecność w moim życiu jest okazją by im coś podarować.
  6. Preferuje i podziwiam produkty hand made a nie made in China
  7. Ala już lubi swoją szmacianą lalę i na pewno z chęcią ją powozi w wózeczku gdy tylko postawi pierwsze kroki.
  8. Wózek byłby idealnym prezentem na chrzest, ktory Ala będzie miała w Wielkanoc
  9. Nigdy się do nas szczęście nie uśmiechnęło, więc może tym razem nam się uda.

  ewa.markowiak@gmail.com

  • Magdalena says:

   Pani Anno, dziękuję za zgłoszenie, niestety konkurs już dawno się zakończył. Zachęcam do udziału w innych aktualnych konkursach.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz