Praliny Coole z zabawnymi buźkami – słodka nowość od Vobro

Widzieliście już kolorową nowość od Vobro? Czekoladowe nadziewane praliny Coole zdobyły nasze serca i kubki smakowe 🙂 Dawno nie widziałam tak radosnych, kolorowych pralinek.

Nowość od Vobro osłodziła 9 urodziny mojego synka. Pralinki pojawiły się nie tylko jako jedna ze słodkości na stole. Synek zabrał je też dzień wcześniej do szkoły na urodzinowy poczęstunek. Wszystkim bardzo smakowało. Dlatego śmiało mogę napisać, że szczerze polecam Wam te słodkości.

Nadziewane słodkie praliny Coole Vobro

Praliny Coole to pyszne i przezabawne pralinki w kształcie kuli. Od razu przykuwa ich kolorowa, zabawna szata graficzna. Każda słodka kulka otoczona je w owijkę z grafiką śmiesznej minki. Wykorzystano też mocne przykuwające barwy. Te pralinki od razu wywołują uśmiech na twarzy 😉

Jak nadziane są Coole Vobro?

Każda pralinka jest mocno nadziana. Pod pyszną, rozpływającą się w ustach otoczką z czekolady skrywa się słodkie, kuszące nadzienie. W słodkim miksie znajdziecie praliny z kremem mlecznym lub kakaowym z chrupkami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Który smak lepszy? Przyznam szczerze, że ja i moja rodzina nie możemy się zdecydować. Więc… polecamy Wam oba 😉

Kolorowe praliny na każdą okazję

Praliny Coole Vobro to pyszne, radosne pralinki, które osłodzą każdą chwilę. Idealne na dziecięce przyjęcia, świetny dodatek do prezentu lub słodki deser do kawy i herbaty. Taka uśmiechnięta pralinka może umilić każdą chwilę.

*wpis we współpracy / testowanie nowości Vobro/

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz