Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1 – recenzja

Dziś kilka słów o kontynuacji popularnej serii książek Weroniki Marczak „Rodzina Monet”. Niedawno recenzowałam wam pierwszy tom serii. Jakie mam odczucia o kolejnej części – „Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1„?

Krótki zarys fabuły

Życie Hailie zaczyna się powoli układać. Bohaterka przyzwyczaja się do nowej sytuacji, bogactwa i pięciu braci. Zaczyna umieć walczyć o swoje i korzystać z przywilejów jakie niesie za sobą posiadanie nazwiska Monet. Wszystko się zmienia, gdy wyjeżdża na wakacje do Tajlandii. Wycieczka miała być oderwaniem od codzienności i sielanką. Jednak stała się początkiem czegoś nowego. W życiu Hailie pojawia się tajemniczy mężczyzna…

Moja opinia

Pierwszy tom książki wywołał u mnie mieszane uczucia. Niby czytało się dobrze, niby mi się podobała, jednak było to „ale”. Jak jest w przypadku kontynuacji? W moim odczuciu jest ona lepsza. Tutaj akcja nabrała tempa. Z rozdziału na rozdział robiło się coraz ciekawiej. Wprowadzenie nowej postaci i przerzucenie akcji do Tajlandii to był strzał w 10. I znów na ogromny plus styl pisania autorki. Pani Weronika pisze tak lekko i płynnie, że czytanie jej książek jest przyjemnością. Jeśli szukacie tej popularniej serii, to zajrzyjcie na stronę księgarni TaniaKsiazka.pl do działu książki dla młodzieży.

*wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /recenzja książki/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz