Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej)

Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (1)Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (2)

Piękno, szyk, elegancja.

Aby to osiągnąć czasem wystarczy tylko mały dodatek… w postaci gustownej biżuterii.

Jedne z nas kochają duże kolczyki, inne delikatne zawieszki. Ale wszystkie chyba zgodzimy się z tym, że po prostu uwielbiamy biżuterię 😉 Osobiście od lat gustuję w srebrnych dodatkach. Pasują doskonale do mojej jasnej karnacji. Do codziennego stroju wybieram drobniejsze, subtelne srebrne dodatki. Na specjalne okazje sięgam po te bardziej widoczne, większe, z kamyczkami itd. Dziś jednak chciałabym zaprezentować Wam komplet biżuterii, który zachwycił mnie już po otwarciu pudełeczka.

Piękna biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra. Delikatna, subtelna, elegancka. Idealna na co dzień, jak i na specjalne okazje (np. romantyczną kolację z mężem).

Kilka słów o…

Sklep jubilerski www.skarbiecsrebra.pl jest częścią Mennicy Bydgoskiej, która jest producentem polskiej biżuterii srebrnej. Od kilku lat działa z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym oferując szeroki asortyment wyrobów jubilerskich. Oferuje wysokiej jakości biżuterię w atrakcyjnych cenach.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą

skarbiec-srebra-logo-14920981642oraz do obserwowania fanpaga na Facebook

 

Tak jak wspominałam tym razem postawiłam na subtelność. Piękny, delikatny srebrny naszyjnik „CELEBRYTKA” (srebro 925), a do kompletu srebrne kolczyki z tej samej serii. Poniżej znajdziecie szczegółowe dane.

Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (3)

CELEBRYTKA SREBRNA NASZYJNIK SREBRO 925

Srebrny naszyjnikPiękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (7)

KOLCZYKI SREBRNE CELEBRYTKI SREBRO 925

Srebrne kolczyki

Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (6) Piękno, szyk, elegancja. Biżuteria ze sklepu jubilerskiego Skarbiec Srebra (część Mennicy Bydgoskiej) (5)

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Ja jestem zachwycona moim zestawem. Przyznam Wam szczerze, że na pewnym małym przyjęciu też zachwycił on nie jedną osobę. Ale najważniejsze, że mój mąż był zachwycony moim wyglądem. Choć może nie wpłynęła na jego opinię wyłącznie moja biżuteria 😉

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

 1. Justyna says:

  Fiu fiu 🙂 Piękny zestaw, taki trochę etno… te kolczyki jak dla mnie trochę za duże – przeszkadzałyby mi, ale u kogoś uwielbiam takie duże koła albo wiszące chwościki 🙂

  • Magdalena says:

   Aż takie duże nie są 😉 Dla mnie idealne 😀 Polecam przyjrzeć się całej ofercie, na pewno znalazłaby Pani coś idealnego dla siebie.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz