MIODOLANDIA – naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami

MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (1)

Słodki, zdrowy, naturalny, pełen cennych właściwości… O czym mowa? Oczywiście o miodzie. Mój mąż uwielbia nim smarować kanapki lub dodawać do herbaty, dzieli lubią go jako dodatek do najróżniejszych naleśników, placuszków, gofrów. A ja? Ja lubię go dodawać do deserów, śniadań, a nawet licznych wypieków. Miodowe ciasteczka lub babeczki, to po prostu poezja smaku 🙂 Już niedługo podzielę się przepisem 😉 Ale dziś nie o przepisach, a o wyjątkowej pasiece. O pasiece prowadzonej przez wspaniałe małżeństwo. Pasiece prowadzonej z pasją i miłością. A mowa o pasiece Miodolandia.

logo_MIODOLANDIAFanpage pasieki Miodolandia

Zachęcam Was do zapoznania się z pełną ofertą pasieki. Poza tradycyjnymi znanymi smakami miodów jak: wielokwiatowy, rzepakowy, leśny, akacjowy, lipowy czy wrzosowy. Znajdziemy w ofercie również pyłek kwiatowy czy propolis oraz wspaniałe ziołomiody. Przyznam Wam szczerze, że spotkałam się z nimi po raz pierwszy i wraz z rodziną jestem nimi zachwycona.

MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (2)

Czym jest Ziołomiód?

Ziołomiód NIE JEST miodem. Nazwa jest troszkę myląca. Ziołomiód powstaje z ekstraktu z danego zioła (np. soku z pokrzywy). Przygotowany syrop z ziołami podaje się pszczołom a one przerabiają go (poprzez dodawanie enzymów) na ZIOŁOMIÓD. Są to naturalne zakonserwowane zioła. Ziołomiody mają właściwości lecznicze danego zioła i dodatkowo właściwości naturalnego miodu (poprzez działające enzymy, które dodały pszczoły). Zawierają biopierwiastki i witaminy, które mogą bardzo wzmocnić nasz organizm.

Podstawowy skład miodów i ziołomiodów jest identyczny (zawartość wody, kwasów organicznych, enzymów). Ziołomiody odróżniają się od miodów jedną grupą składników, a mianowicie biopierwiastkami. Zawartość makro- i mikroelementów jest wielokrotnie wyższa niż w miodzie.

Więcej o Ziołomiodach przeczytacie tutaj

W ofercie Miodolandii znajdzie Ziołomiód:

  • pokrzywowy,
  • sosnowy,
  • aroniowy,
  • z czarnego bzu.

Polecam! Smacznie i co najważniejsze zdrowo. Ziołomiody mają np. właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, bakteriobójcze czy moczopędne. Jednym słowem zdrowie płynące z natury.

Dodatkowe atuty:

  • przemiły kontakt,
  • miody dostępne w dużych słojach (starczą na dłużej),
  • Ziołomiody – ich dostępność wyróżnia pasiekę z pośród innych.

Zachęcam Was do zapoznania się z pełną ofertą pasieki Miodolandia.

A ja już niedługo zaproszę Was na pyszne przepisy.

MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (3)

MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (6)MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (4)MIODOLANDIA - naturalnie, słodko, zdrowo, z rodzinnymi tradycjami (5)

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz