Odkurzacz bezprzewodowy Well Q6 Electrolux – czysta przyjemność odkurzania

Czy porządki zawsze muszą być uciążliwe? Nie. Choć czasem chciałabym by choć przez kilka dni nic nie trzeba było sprzątać. Jest to oczywiście niemożliwe. Zawsze coś się ubrudzi, nakruszy, wysypie. Zwłaszcza przy małych dzieciach 😉 Taka rzeczywistość. Jednak porządki warto sobie ułatwiać. Wszystko zależy nie tylko od naszego zorganizowania, ale też od używanego sprzętu. Dziś chciałabym wam napisać kilka słów o naszym nowym pomocniku. Odkurzacz bezprzewodowy Well Q6 Electrolux to sprzęt, który pokochała cała moja rodzina. Lekki, skuteczny, z pięknym designe. To nie wszystko. Dlaczego go tak lubimy? Komy spodobał się i pomógł najbardziej? Jakie widzimy zalety nowego odkurzacza?

Lekkość i piękny designe

W przypadku bezprzewodowego odkurzacza Well Q6 Electrolux trudno nie wspomnieć na początku o jego wyjątkowym designe. On po prostu od razu rzuca się w oczy. Już po otwarciu pudełka byłam zachwycona. Ten odkurzacz jest po prostu piękny. Połączenie bieli i czerni ze smukłą budową od razu zachwyca. Dzięki specjalnej podstawie odkurzacz Well Q6 spokojnie można umieścić w dowolnym kącie w domu.  Zawsze będzie pod ręką, kiedy go potrzebujemy. Wszystkie dodatkowe elementy i szczotki mamy od razu przy odkurzaczu sprytnie umieszczone np. w rączce lub podstawce. To wspaniałe rozwiązanie. Oszczędzamy miejsce i czas. Wszystko pod ręką i w jednym miejscu.

Dodatkową zaletą jest waga odkurzacza. Jest on naprawdę lekki. Przez to sprzątanie jest ułatwione. Moja mama jest nim zachwycona. I przyznam wam szczerze, że to właśnie z myślą o niej odkurzacz pojawił się w naszym domu. Lekkie urządzenie było jej potrzebne.

Bezprzewodowa skuteczność i dwa tryby pracy

Odkurzacz Well Q6 jest urządzeniem bezprzewodowym. Oznacza to, że podczas pracy nie potrzebuje być podłączony do prądu. Urządzenie działa na baterii.

Inteligentne ładowanie

Urządzenie zasilane jest specjalną baterią, którą należy co jakiś czas ładować. Ładowarka znajduje się w zestawie. Czas ładowania to około 4,5 godziny. Kiedy się wyczerpie, wystarczy ją podładować. Stawiamy urządzenie na podstawce, tą podłączamy od dołu do ładowarki, a ładowarkę do prądu. Ładowanie odbywa się automatycznie. Nie musimy kontrolować czasu ładowania odkurzacza, bojąc się, że zostanie on nie w pełni naładowany bądź też przeładowany. Odkurzacz ma wbudowany czujnik ładowania. Ładowarka zostanie od razu odłączona, gdy bateria będzie już w pełni naładowana.

Dwa tryby prędkości

Odkurzacz Well Q6 Electrolux może pracować w dwóch trybach prędkości. Pierwszy tryb pozwala na pracę do około 40 minut. Drogi tryb ma większa moc ssącą i gwarantuję odkurzanie przez około 15-20 minut. To, jaki tryb wybierzemy, zależy od naszych potrzeb. Przełączanie trybów następuje za pomocą jednego guzika. Prosto i sprawnie.

Wielozadaniowe i poręczne urządzenie

Odkurzacz jest naprawdę wielozadaniowy. Można nim odkurzać zarówno w pionie i poziomie. Well Q6 został zbudowany tak by bez problemu można nim było wjechać pod różne meble. Zobaczcie, jak potrafi się wygiąć.

Dodatkowo zamiast dużego odkurzacza domowego w kilka chwil możemy cieszyć się małym poręcznym odkurzaczem, który możemy wykorzystać do porządków poza domem np. w samochodzie. Można też zamontować inne szczotki, np. długą szczotkę sprzątania na wysokości. Wszędzie doskonale sięga i można ją jeszcze wyciągnąć, gdy potrzeba nam sięgnąć jeszcze dalej bądź wyżej.

Co ciekawe główna szczotka odkurzacza jest podświetlana. Dzięki temu łatwo wychwycimy brud nawet podczas wieczornych porządków.

Brak konieczności stosowania worków do odkurzacza

Odkurzacz bezprzewodowy Well Q6 Electrolux to urządzenie bezworkowe. Wystarczy opróżnić pojemnik, aby pozbyć się brudu. Zarówno sam pojemnik, jak i filtr z łatwością można wyczyścić pod wodą. Podobnie jest z wałkiem od szczotki.

Niezwykle prosty w obsłudze i demontażu

Odkurzacz jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Tak samo w demontażu. Wszystko łatwo się składa i rozkłada.

Zalety odkurzacza Well Q6 Electrolux – podsumowanie

 1. Wygoda i łatwość użytkowania.
 2. Odkurzacz jest wyjątkowo lekki, smukły. Można go schować w dowolnym kącie w domu.
 3. Piękny designe.
 4. Urządzenie 2 w 1. Domowy odkurzacz ze szczotką lub mały ręczny odkurzacz z dodatkowymi szczotkami (idealny do sprzątania kanapy, samochodu i innych miejsc).
 5. Możliwość dostosowania prędkości odkurzania, dzięki dwóm trybom pracy odkurzacza.
 6. Sprzątanie w pionie i poziomie.
 7. Bezpieczne ładowanie – wskaźnik poziomu ładowania, ładowarka wyłącza się automatycznie po naładowaniu.
 8. Podświetlana szczotka, idealna do sprzątania w późnych godzinach.
 9. Stosunkowo cichy tryb pracy.
 10. Prosta konstrukcja i łatwa obsługa.
 11. Szybkie opróżnianie pojemnika na brud i łatwość utrzymania w czystości.

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz