Myjka do żywności – dlaczego warto ją mieć?

Starając się prowadzić zdrowy tryb życia nie trudno o mały błąd. Dzisiejsza pogoń za lepszym jutrem, stres i chęć osiągnięcia perfekcji to przepis na małą katastrofę. Wielu z nas zdarzyło się pić wodę z kranu, lub zjeść nieumyte owoce. I o ile filtry wody dostępne są ‘na każdą kieszeń’ prawie wszędzie, o tyle mycie warzyw i owoców nadal sprawia sporo kłopotu. Na szczęście na rynku pojawiła się ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Food Cleaner, która rozwiązuje ten problem raz na zawsze!

Dlaczego warto zaopatrzyć się w myjkę Food Cleaner?

Nie od dziś wiadomo, że jedzenie warzyw i owoców to klucz do zdrowej i zbilansowanej diety. Samo ich mycie pod wodą przestało już wystarczać – bakterie, grzyby, metale ciężkie i jaja pasożytów to niewidzialne zagrożenia dla każdego z nas. Innowacyjnym rozwiązaniem dla zabieganych jest myjka ozonowa Food Cleaner, która dzięki połączeniu technologii ultradźwiękowej i nasycania wody ozonem usuwa drobnoustroje i inne szkodliwe substancje chemiczne, pyły i metale ciężkie, pestycydy i pleśń. Myjka do żywności dezynfekuje mięso, owoce warzywa ryby, kasze, oraz przedmioty codziennego użytku domowego, takie jak deski do krojenia, noże, okulary, biżuteria, czy smoczki dla dzieci.

Myjka do żywności

Ultradźwiękowa myjka do żywności

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców jest poręczna i posiada nowoczesny design wpisujący się w wystrój każdej kuchni. Proste, intuicyjne menu, w którym znajdują się 3 programy: mięso, owoce i warzywa, oraz przedmioty, krótki tryb pracy, dołączona do zestawu ładowarka oraz instrukcja to właśnie myjka do żywności Food Cleaner. Dodatkowo myjka ozonowa dezynfekuje myte produkty dając pewność czystości i świeżości,a jej skuteczność potwierdzona została w polskim laboratorium. Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców to urządzenie, które nie wymaga żadnych przeglądów, bądź uzupełnienia ozonu i jest bardzo proste w obsłudze. Aby uruchomić myjkę wystarczy zanurzyć ją w wodzie (może to być miska bądź zlew), zaburzyć myte produkty, uruchomić urządzenie, wybrać program i… gotowe! Resztę brudnej roboty wykona myjka ozonowa.

Myjka do owoców i warzyw

Dla kogo jest myjka do żywności?

Myjka do żywności jest absolutnie dla każdego! Polecana jest dla zabieganych rodziców, dla alergików i osób z wrażliwym żołądkiem, dla sportowców i dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie! Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców to urządzenie, które pomoże zadbać o bezpieczeństwo każdego domownika dezynfekując dziecięce zabawki, miski naszych pupili czy też okulary babci. Ty usiądź w fotelu, a myjka do żywności zadba o Ciebie i Twoją rodzinę 🙂

Podsumowanie

Prowadzenie zdrowego trybu życia to ważny aspekt dla każdego z nas. Uprawianie sportu, picie dużej ilości wody i przygotowywanie posiłków bogatych w warzywa i owoce jest istotne dla naszego zdrowia. Pamiętajmy więc również o czyhającym, niewidocznym dla oka niebezpieczeństwie, które ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Food Cleaner może usunąć!

*artykuł sponsorowany

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz