LEGO Creator Urocze psiaki – recenzja

Klocki. Tych w naszym domu nie brakuje. Moje dzieci je uwielbiają. W tym roku najbardziej upodobały sobie klocki z serii LEGO Creator Z jednego zestawu dziecko może przygotować kilka figurek. Nasza kolekcja LEGO Creator wciąż się powiększa. Mamy egzotyczną papugę, morskie stworzenia, jednorożca, samochody. Wybór jest ogromny. Nic tylko zaglądać na stronę księgarni Tania Książka i wybierać kolejne modele do składania. Dziś kilka słów o uroczych psiakach, które moja córeczka znalazła w świątecznym prezencie 😉

LEGO Creator Urocze psiaki

Jeśli wasze dzieci uwielbiają klocki, to szczerze polecamy Wam LEGO Creator Urocze psiaki Moja córka jest nimi zachwycona. Ten zestaw nie tylko bawi, ale też cieszy oczy. Psiaki są faktycznie urocze. Z zestawu można zbudować samodzielnie uroczego beagle’a, pudla i labradora, by zabrać je do parku na spacer z piłką i smyczą w ręku. Później można przebudować je w sznaucera miniaturkę i buldoga lub husky’ego i jamnika długowłosego. Moja córeczka już zrobiła wszystkie wersje i… znów buduje od nowa. 

LEGO Creator i zabawa nie ma końca

Tak jak pisałam, z serią LEGO Creator zabawa nie ma końca. To dziecko decyduje, które postacie stworzy. Tu można stworzyć trzy różne grupy psów. Każda figurka jest urocza i ma ruchome części. Wszystkie zabawki w trzech zestawach mają ruchome głowy, ogony i uszy, a także zginają łapy, by siadać lub stać. Co mnie jeszcze urzekło? Dodatki. Pieski mają najróżniejsze akcesoria, takie jak: miska, gumowa kość, piłka, szczotka, zabawkowy królik i smycz. Cały zestaw na 475-elementów. LEGO Creator Urocze psiaki jest dedykowane dla dzieci 7+. To świetny pomysł na prezent.

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz