LEGO Creator Magiczny jednorożec – recenzja

Szukacie pomysłu na prezent? My szczerze polecamy Wam klocki z serii LEGO Creator Z jednego zestawu dziecko może przygotować kilka figurek. Moje maluchy je uwielbiają. Nasza kolekcja LEGO Creator wciąż się powiększa. Mamy egzotyczną papugę, morskie stworzenia, samochody. Wybór jest ogromny. Nic tylko zaglądać na stronę księgarni Tania Książka i wybierać kolejne modele do składania.

LEGO Creator Magiczny jednorożec

Moje dzieci uwielbiają składać LEGO. Synek ma najróżniejsze samochody, motory, miecze itd. Cieszę się, że w ofercie LEGO można też znaleźć coś dla dziewczynek. Dziś kilka słów o kolejnych zestawie z serii LEGO Creator – LEGO Creator Magiczny jednorożec. Piękny zestaw konstrukcyjny 3 w 1 dedykowany dla dziewczynek. Bo czyż taki kolorowy jednorożec może się komuś nie podobać? 😉 Moja córka ma kolejną piękną ozdobę na półce. Kolekcjonuje, ustawia, a po jakimś czasie składa inną figurkę. Dla przypomnienia – jest to zestaw 3 w 1. Można złożyć jednorożca lub inne magiczne zwierzęta.

Magiczny zestaw 3 w 1

LEGO Creator Magiczny jednorożec to piękny zestaw, z którego każda dziewczynka może złożyć swoje wymarzone, kolorowe zwierzątko. Może to być tytułowy jednorożec, konik morski lub paw z kolorowym ogonem. Każde zwierzątko po złożeniu można ustawić na podstawce lub nogach. Figurkami można się też śmiało bawić. Mają ruchome części, a ich kolory i kształty zachęcają do zabawy. Wystarczy tylko puścić wodzę fantazji 😉 Polecamy. Idealny zestaw do zabawy lub na prezent.

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz