LEGO Creator fantastyczne leśne stworzenia – recenzja

Klocki. Jak byłam mała mogłam je układać godzinami. Tak samo reagują moje dzieci. Każde nowe pudełko LEGO wywołuje uśmiech na ich twarzach, a potem znikają w swoim pokoju i budują 🙂 Moja córeczka upodobała sobie przede wszystkim zestawy LEGO Creator 3 w 1. Kolorowe, piękne i… można z nich zrobić nie jedną, a kilka figurek.

LEGO Creator fantastyczne leśne stworzenia

Jakiś czas temu pokazywałam Wam piękny zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga. Dziś kilka słów o innym zestawie – LEGO Creator fantastyczne leśne stworzenia. Jak widzicie zostajemy w kategorii zwierząt 😉 Córka najchętniej je buduje. Dlaczego warto sięgnąć po LEGO Creator? Jedno pudełko, a tyle możliwości. Dziecko może zbudować kilka wersji postaci. Moja córeczka wybrała sowa z obrotową głową i ruchomym ogonem, nogami, skrzydłami oraz piórami. Ptak czyta książkę małemu, uroczemu jeżykowi. Jednak, gdy sowa się znudzi w każdej chwili może zmienić ją na jelonka i królika lub ruchomą wiewiórkę. Każda postać jest urocza, piękna i ma ruchome elementy, które jeszcze bardziej zachęcają do budowania i zabawy. Figurki są też świetną ozdobą.

Z czego składa się zestaw LEGO Creator Fantastyczne leśne stworzenia?

Cały zestaw składa się z 175 elementów. Ma dołączoną czytelną instrukcję, dzięki której dziecko bez problemu samodzielnie może stworzyć wybraną figurkę LEGO. Do tego zestawu dołączone są też interaktywne cyfrowe instrukcje. Darmowa aplikacja Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety zawiera funkcje przybliżania i obracania, które umożliwiają dzieciom wizualizowanie składanych modeli. Jak wcześniej pisałam z jednego zestawy klocków można stworzyć kilka postaci: papugę i jeżyka, jelonka i królika lub wiewiórkę. Każda „postać” jest kolorowa i ma ruchome elementy. Klocki LEGO Creator to świetna zabawa. Szczerze polecamy ????

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz