LEGO Creator Czerwony smok – recenzja

Wielokrotnie pisałam Wam jak moje dzieci kochają klocki, zwłaszcza serię LEGO Creator. Z jednego zestawu dziecko może przygotować kilka figurek. Nasza kolekcja LEGO Creator wciąż się powiększa. Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o kolejnym pięknym zestawie, który wybrała sobie moja córeczka.

LEGO Creator Czerwony smok

Zestaw LEGO Creator Czerwony smok spodoba się każdemu dziecku. Smok z uroczym pyszczkiem, długim ogonem i skrzydłami to nie tylko świetna zabawka dla młodszych maluchów, ale też piękna ozdoba. Moja córka kolekcjonuje LEGO i z wielką radością złożyła kolejną figurkę. Warto wspomnieć, że tu zabawa jest dłuższa, bo po jakimś czasie można zmienić smoka na inne zwierzątko 😉

Zestaw 3 w 1 – LEGO Creator Czerwony smok

Jak już wspomniałam jest to kolejny zestaw klocków LEGO, z których można złożyć aż 3 różne modele.  Pierwszym jest uroczy czerwony smok. Jednak, gdy ten się znudzi, dziecko może złożyć z klocków inne postacie: kolorową rybkę lub feniksa. Figurka smoka porusza łapami, skrzydłami, głową i paszczą. Figurka feniksa ma ruchome skrzydła, a ryba ma ruchome płetwy.

Czy Wasze dzieci też tak kochają klocki LEGO?

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl / recenzja produktu/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz