Kuchnia Polska według Karola Okrasy. Lidl.

kuchnia-polska-wedlug-karola-okrasy-lidlDziś chciałabym polecić Wam pięknie wydaną, a co najważniejsze pełną wspaniałych przepisów książkę kulinarną od Lid „Kuchnia polska według Karola Okrasy”. To aż 75 inspirujących przepisów, w których Karol i jego goście interpretują kuchnię polską, szukając nowych połączeń smakowych. Autorzy książki zadbali o to, aby każdy w niej mógł znaleźć coś dla siebie. Przeglądając książkę znalazłam nie jeden pyszny przepis, jak np. schab faszerowany górskim serem, śledzie opiekane w zalewie kaszubskiej, a na śniadanie racuszki z twarogu i kaszy jęczmiennej z miętą i wiśniami. Książka jest aż przepełniona ciekawymi przepisami. Do tego obfituje w piękne, niezwykle apetyczne zdjęcia.

kuchnia-polska-wedlug-karola-okrasy-lidl-2kuchnia-polska-wedlug-karola-okrasy-lidl-3kuchnia-polska-wedlug-karola-okrasy-lidl-4

Swój egzemplarz dostałam dzięki uprzejmości Lidl Polska. Ale i Wy możecie zdobyć tą książkę w prosty sposób. Wystarczy że do 30 listopada 2016 roku zbierzecie 6 naklejek za zakupy (1 naklejka = zakupy o wartości 50 zł). Po zebraniu naklejek należy dopłacić w kasie sklepie 1 grosz i odebrać swoją książkę „Kuchnia Polska według Karola Okrasy”

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz