Konkurs z wiklinowy-market

Witajcie moi drodzy,

nie wiem jak Wy, ale ja kocham wyroby z wikliny. Wyjątkowe, unikatowe, piękne! Takie właśnie wyroby znajdziecie na stronie wiklinowy-market.pl  To sklep internetowy z wyrobami wikliniarskimi firmy IWARPOL oferujący wyroby plecionkarskiej z wysokiej jakości polskiej wikliny. Polecam! Na stronie znajdziecie wyroby do domu, na działkę, dla dzieci i wiele więcej.

Dzięki uprzejmości firmy mam też dla Was wspaniały konkurs! Do wygrania 1 wybrany produkt do 100 zł ze sklepu sponsora.

Zadanie jak zawsze jest proste ?

 Napisz, o który produkt grasz i dlaczego?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz, o który produkt grasz i dlaczego?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Do wygrania 1 wybrany produkt do 100 zł ze sklepu https://wiklinowy-market.pl/ Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest wiklinowy-market.pl UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora  wiklinowy-market.pl oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 25.04.2020 r. do 08.05.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Karolina says:

  Dzień dobry gram o krzesło wiklinowe?
  Uwielbiam wikline jeśli mam tylko trochę pieniążków kupuje jakiś drobiazg teraz zbieram na fotel bujany nie jest on bardzo drogi lecz żeby wydać od razu 250zl to dla mnie duzo? nie wiem czy mi należy się nagroda to zależy od producentów ja biorę udział w konkursie bo kocham wikline

Dodaj komentarz