Konkurs z wiklinowy-market

Witajcie moi drodzy,

nie wiem jak Wy, ale ja kocham wyroby z wikliny. Wyjątkowe, unikatowe, piękne! Takie właśnie wyroby znajdziecie na stronie wiklinowy-market.pl  To sklep internetowy z wyrobami wikliniarskimi firmy IWARPOL oferujący wyroby plecionkarskiej z wysokiej jakości polskiej wikliny. Polecam! Na stronie znajdziecie wyroby do domu, na działkę, dla dzieci i wiele więcej.

Dzięki uprzejmości firmy mam też dla Was wspaniały konkurs! Do wygrania 1 wybrany produkt do 100 zł ze sklepu sponsora.

Zadanie jak zawsze jest proste 🙂

 Napisz, o który produkt grasz i dlaczego?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz, o który produkt grasz i dlaczego?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Do wygrania 1 wybrany produkt do 100 zł ze sklepu https://wiklinowy-market.pl/ Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest wiklinowy-market.pl UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora  wiklinowy-market.pl oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 25.04.2020 r. do 08.05.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Karolina says:

  Dzień dobry gram o krzesło wiklinowe💙
  Uwielbiam wikline jeśli mam tylko trochę pieniążków kupuje jakiś drobiazg teraz zbieram na fotel bujany nie jest on bardzo drogi lecz żeby wydać od razu 250zl to dla mnie duzo😕 nie wiem czy mi należy się nagroda to zależy od producentów ja biorę udział w konkursie bo kocham wikline

Dodaj komentarz