Słodki prezent na Dzień Matki

26 maja, Dzień Matki

Mama… To słowo porusza serca. Bo jak jej nie kochać. Urodziła nas, wychowała/wychowuje, wspiera, bezgranicznie kocha, jest z nami w najważniejszych chwilach naszego życia. Jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego zawsze warto jej podarować jej choćby drobny upominek, by podziękować za jej miłość i opiekę. Jaki prezent będzie najlepszy na zbliżający się Dzień Matki i wywoła uśmiech na jej twarzy?

Najważniejsze, by prezent który wybierzemy był od serca! Zarówno te drobne, jak i większe upominki mają wówczas podobną wartość. Nie ważne czy będzie to uroczy zestaw filiżanek czy bukiet kwiatów lub coś słodkiego. Tu zawsze liczą się dobre intencje. Nasza mama z pewnością to doceni i zauważy. Bo któż zna nas lepiej niż ona.

Ja w tym roku stawiam na czekoladowe słodkości by umilić ten wyjątkowy dzień mojej mamie. Czekolada od zawsze jest  dobra na wszystko, zgodzicie się?

Słodki prezent na Dzień Matki

Jednak pisząc o czekoladzie nie mam na myśli takiej standardowej, prostej tabliczki, którą znajdziemy na sklepowych półkach. 26 maja, to dzień wyjątkowy, dlatego warto postawić na równie wyjątkowy czekoladowy upominek na dzień matki. Ja od lat zaglądam w tym celu na stronę https://chocolissimo.pl/upominek-na-dzien-matki Tam zawsze znajduję coś wspaniałego, co zachwyci każdego obdarowanego. W tym wypadku moją mamę. Tak jak choćby pantofelek z czekolady. Ten niesamowity prezent wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Z takiego pantofelka z pewnością ucieszyłby się nawet Kopciuszek 😉 Tylko obawiam się, że zamiast udać się na bal nasza bohaterka siadłaby i zjadła ten pantofelek w swoim pokoiku 😉

A jeśli Wasze mamy kochają prace w ogrodzie, może w tym roku podarujecie im taki zestaw, który skusi je do… słodkiego odpoczynku 😉

Więcej czekoladowych pomysłów znajdziecie też tutaj: https://chocolissimo.pl/oryginalny-prezent-na-dzien-matki A śród nich niepowtarzalne mleczne napisy, które po prostu mówią wszystko. To naprawdę oryginalny upominek. Elegancka drewniana skrzyneczce z napisem. Duże literki wykonane są z mlecznej czekolady z zatopionymi truskawkami (litery M, m) oraz wiórkami kokosowymi i prażonymi migdałami (literki A, a). Prezent może nabrać jeszcze bardziej osobistego charakteru poprzez dodanie własnego grawera, który jest wykonywany pod standardowym napisem „Dla Ciebie Mamo”. Polecam! Zamawiałam już taki napis.

Pamiętajcie, że taki prezent możecie spokojnie zamówić na stronie i wysłać do swojej mamy. Mimo ostatnich wydarzeń warto pamiętać o ukochanej mamie i osłodzić jej ten dzień. Zwłaszcza, jeśli nie możecie do niej pojechać.

P.s. Polecam również czekoladowy telegram <3 Czekoladowy telegram ułożony z kostek najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Możecie wybrać z gotowych propozycji lub ułożyć własną 🙂

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz