Karczma Biesiada – sala weselna i szampańska zabawa

Karczma Biesiada – sala weselna i szampańska zabawa

Sale weselne i ich odpowiedni wybór to warunek konieczny, by przyjęcie po ważnym wydarzeniu, jakim jest ślub, budziło same pozytywne odczucia. Ważne, by oferta weselna była kompleksowa i organizacja wesela oraz zadowolenie gości nie zaprzątały w tym dniu myśli pary młodej.

Dzień ceremonii zaślubin to bez wątpienia ważna data w kalendarzu. Atmosfera tego dnia zazwyczaj jest podniosła, a i parze młodej, i gościom towarzyszy radość. Warto, by ten nastrój pozostał z weselnikami także podczas przyjęcia weselnego. Karczma Biesiada oferuje pełen pakiet, który jest potrzebny do spełnienia tych warunków. Warto korzystać z oferty takich miejsc, nie tylko podczas organizacji wesela, ale również mieć je na uwadze na inne specjalne okazje.

Karczma Biesiada – wszystko dla udanego wesela

Karczma Biesiada to przede wszystkim urokliwie położone miejsce na południu Polski. Budynek karczmy znajduje się blisko Krakowa i Myślenic. A te okolice słyną z zachwycających zielonych krajobrazów. To znakomite okoliczności, by wesele upłynęło nie tylko na szampańskiej zabawie, ale i na prawdziwym relaksie. Jednak to nie wszystko. Właściciele karczmy oferują indywidualne podejście do każdego klienta, w związku z czym każde wesele będzie skrojone na miarę potrzeb pary młodej, jak i gości. Dotyczy to także wystroju sali. To, co istotne podczas przyjęcia weselnego, to niewątpliwie menu. Karczma zadba o to, by weselnicy mogli spróbować znakomitych potraw – to pyszne i apetycznie podane menu. Kuchnia restauracji zadowoli podniebienia nawet najbardziej wybrednych gości. Profesjonalizm w organizacji wesel to także fachowa obsługa, która jest czujna na potrzeby uczestników imprezy – to również mocna strona karczmy z południa Polski. Dla gości przybywających z daleka w pobliżu karczmy znajdują się bardzo komfortowe miejsca noclegowe. Sala weselna jest odpowiednia do organizacji zarówno mniejszych, jak i większych imprez weselnych.

Wesela i inne imprezy okolicznościowe

Karczma Biesiada jest przygotowana także na inne imprezy okolicznościowe. Z powodzeniem można tam urządzić imprezy firmowe, a nawet chrzciny. To znakomite miejsce, by wyprawić urodziny osób dorosłych czy dzieci – dla maluchów urządzono plac zabaw, w związku z czym o nudzie nie ma mowy! Co bardzo istotne, Karczma Biesiada to miejsce bardzo nowoczesne przystosowane zarówno dla tych, którzy zmagają się z niepełnosprawnościami, jak i dla miłośników zwierząt. 

Wesele, imieniny, urodziny czy chrzest to wyjątkowe okazje. Warto zadbać o ich odpowiednią oprawę, a tym samym o miłe wspomnienia. Karczma Biesiada i jej profesjonalne podejście oraz niesamowita atmosfera miejsca zadbają o to w każdym aspekcie.

*artykuł sponsorowany

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz