Niewłaściwa rodzina Tarryn Fisher – recenzja

Dziś kilka słów o kolejnej nowości jaką miałam ostatnio przyjemność czytać. ”Niewłaściwa rodzina” Tarryn Fisher to istna perełka dla osób, które lubią thrillery psychologiczne. Dobrze dopracowani bohaterowie, intrygująca zagadka i mroczny klimat. To zdecydowane plusy tej powieści.

Krótki zarys fabuły

Crouchowie tworzą idealną rodzinę. To bogate, kochające się małżeństwo, mieszkające w pięknym domu i wychowujące nastoletniego syna. Czyż to nie brzmi idealnie? Jednak pozory mogą mylić. Gdy zamieszkuje z nimi Juno wszystko okazuje się zupełnie inne. Z pozoru idealna rodzina skrywa zaskakujące, głęboko zakopane tajemnice. Juno, choć wie, że nie powinno mieszać się w czyjeś sprawy, to jednak popełnia ten błąd. Błąd, który może wiele ją kosztować i mocno wpłynąć na losy wszystkich bohaterów.

Nowości z księgarni TaniaKsiazka.pl może pochłonąć bez reszty. W tej historii nic nie jest oczywiste. Na początku może się wydawać, że bez problemu odkryjemy jej zakończenie zanim jeszcze przeczytamy ostatnie kartki książki. Jednak autorka funduje różne twisty i nie jest to już takie oczywiste. Tu każdy bohater wydaje się mieć coś za uszami. Zagadka goni zagadkę, nic nie jest takie jak mogłoby się wydawać, a finał… Ten może zaskoczyć. Początkowo przeszkadzało mi trochę tępo akcji. Jednak ostatecznie okazało się, że w przypadku tej historii jest to świetny zabieg. Dzięki temu mamy możliwość mocniej zagłębić się w życie bohaterów i poznać ich jeszcze lepiej. „Niewłaściwa rodzina” to naprawdę dobra książka, która może zaskoczyć.

*za egzemplarz do recenzji dziękuję Księgarni TaniaKsiazka.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz