Kąpiel pełna zapachów. Seria kosmetyków maziajki (dla dzieci)

Moje dzieci uwielbiają kąpiele. Dla nich nie ma nic przyjemniejszego niż wanna pełna piany 😉 Czasem, gdy moich małych iskierek jest wręcz za dużo i mają dziwne pomysły 😉 starczy zawołać „kąpiel” i… słychać tylko tupot małych stóp. Dużą uwagę przywiązuję do kosmetyków dla dzieci. Balsamy, kremy, szampony i oczywiście płyny do kąpieli. Tego nie może u nas zabraknąć Dziś chciałabym polecić Wam serię maziajki od Ziaja. Firmę Ziaja znam i cenię od lat. Kosmetyki z Ziai używałam już jako młoda panna. Ostatnio postanowiłam wypróbować serię dla dzieci.

Kosmetyki do kąpieli z serii maziajki

Moje dzieci uwielbiają jak wszystko się pieni i… pięknie pachnie. A tego nie brakuję w kosmetykach z serii maziajki. Guma balonowa czy lody ciasteczkowe, obok takich zapachów nikt nie przejdzie obojętnie. Pamiętam, jak pierwszy raz umyłam dzieci nowym szamponem. Mój mąż był zachwycony zapachem włosów córeczki. Usłyszałam „Gdzieś byłyście? Coś dobrego beze mnie jadłyście” 😉 Było zabawnie.

Kosmetyki z serii maziajki nie tylko pięknie pachną, ale też doskonale myją, ładnie się pienią, ułatwiają rozczesywanie włosów. Poniżej kilka słów o każdym z przetestowanych kosmetyków.

Maziajka Mydło do kąpieli guma balonowa

Jak się domyślacie moje dzieci były zachwycone zapachem mydła. Za pierwszym razem synek co chwilę stwierdzał, że jest brudny i musi znów się umyć 😉 Produkt zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego, nie powoduje podrażnień, nie wysusza skóry dziecka, dobrze się pieni, wspomaga nawilżanie skóry i oczywiście pięknie pachnie.

Dodatkowe informacje:

Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie. Przetestowany przez dzieci powyżej 3 roku życia pod kontrolą lekarzy, pediatrów i dermatologów.

Do kupienia tutaj

Szampon do włosów guma balonowa

Podobnie jak mydło wspaniale pachnie. Moje dzieci uwielbiają tą serię. Doskonale się pieni, ładnie myje włosy. Po umyciu włosy dobrze się rozczesują (moja córeczka ma długie włosy). Córeczka bardzo lubi ten szampon. Przeważnie niechętnie myła głowę, teraz jest inaczej, co mnie bardzo cieszy.

Dodatkowe informacje:

Produkt zawiera naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie. Przetestowany przez dzieci powyżej 3 roku życia pod kontrolą lekarzy, pediatrów i dermatologów. 

Do kupienia tutaj

Szampon + płyn do mycia dla dzieci lody ciasteczkowo – waniliowe

To tzw. dwa w jednym. Takie produkty najczęściej zabieram ze sobą np. na wakacje. Doskonałe do mycia całego ciała, jak i włosów. Produkt wspaniale się pieni i ładnie pachnie. Delikatny dwufuncyjny preparat do kąpieli bardzo dobrze myje i pielęgnuje włosy maluchów. Widać wyraźną poprawę w rozczesywaniu włosów. Co ważne zawiera naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Dodatkowe informacje:

Produkt zawiera naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie. Przetestowany przez dzieci powyżej 3 roku życia pod kontrolą lekarzy, pediatrów i dermatologów. 

Do kupienia tutaj

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak. Moje dzieci wydały tą opinię już od razu, gdy zobaczyły kolorowe opakowania, poczuły piękny zapach i… ta piana 🙂 Dla mnie najważniejszy był skład i efekty (włosy ładnie się rozczesują, produkty dobrze myją, pięknie się pienią i ładnie pachną). Polecamy!

Te i inne produkty z serii maziajka możecie nabyć w sklepie internetowym e-ziaja

Print Friendly, PDF & Email

12 comments

Dodaj komentarz