Jesienny konkurs z CoZaHerbata

Witajcie,

dziś wraz ze sponsorem CoZaHerbata zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon na zakupy o wartości 50 zł w sklepie https://www.cozaherbata.pl/

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Odpowiedz na pytanie: “Herbata czy kawa? Co bardziej lubisz i dlaczego?”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

  1. Odpowiedz na pytanie: “Herbata czy kawa? Co bardziej lubisz i dlaczego?”

    Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

  2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: Bon na zakupy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie ➡ https://www.cozaherbata.pl/ Wygrywa 1 osoba.
  5. Sponsorem nagród jest CoZaHerbata. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora CoZaHerbata oraz fanpage Słodkie okruszki
  6. Konkurs trwa od 21.09.2021 r. do 29.09.2021 r. (włącznie). Uwaga! Konkurs przedłużony do 30.09.2021 r. (do końca dnia)
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Edit: Wyniki 06.10.2021 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod tym postem (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej matleen@gazeta.pl lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Wyniki:

Moi drodzy, przepraszam za dłuższy czas oczekiwania na wyniki – życie, problemy, a potem jeszcze awaria FB.

Wybór jak zawsze był bardzo trudny. Jednak wygrać mogła tylko jedna osoba.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie przedłużając… Nagrodę wygrywa Pani Izabela M. Laureatka została poinformowana o wygranej.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz