Idealne na Dzień Kobiet – pralinki Cherry Passion od Vobro

Pralinki Cherry Passion od Vobro zawsze urzekały mnie smakiem. I wciąż się to nie zmienia. Pyszna wiśnia w alkoholu w czekoladowej otoczce. To mała uczta na wyjątkowe okazje. Wręcz idealna na zbliżający się Dzień Kobiet. Zwłaszcza, że obecna wersja zachwyca nie tylko smakiem, ale też wyjątkową oprawą. Vobro znów mnie zaskakuje. Dawno nie widziałam tak uroczych i jednocześnie eleganckich opakowań.

Nowe, piękne opakowania

Nowa odsłona pralinek Cherry Passion od Vobro jest idealna na każdą okazję. Piękne, eleganckie pudełka w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwieni i złocie. Dodatkowo każde pudełko zdobi szykowna kokarda i subtelny napis: Thank You with Cherry Passion lub With Love & Cherry Passion. Ja jestem zachwycona. Tak zapakowane praliny sprawdzą się idealnie na prezent. Taki drobny, słodki upominek na pewno zachwyci każdego.

Co kryje każde pudełko?

Każde pudełko zawiera 147g pysznych pralinek w kształcie kopczyka. Każda pralinka jest osobno zawinięta w papierek. W środku znajdziecie wiśnię skąpaną alkoholu. Całości dopełnia otoczka z czekolady. To idealny duet.

Warto też podkreślić, że praliny Vobro:

  • Nie zawierają sztucznych barwników 
  • Nie zawierają konserwantów
  • Nie zawierają tłuszczów utwardzonych

*wpis we współpracy / Dziękuję firmie Vobro

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz