Frutini – nasze ulubione galaretki

O galaretkach Frutini pisałam Wam jakiś czas temu. Wówczas skupiłam się na wersji Strawberry Milk Shake, czyli pysznych galaretkach o smaku truskawkowego shake’a. I choć mieliśmy ich aż 3 kg nie pozostała już ani jedna. Co świadczy tylko o tym jak były pyszne. Oczywiście nie zjedliśmy ich sami 😉 Cała moja rodzina i znajomi mieli okazję się delektować ich smakiem. Raz jeszcze Wam je polecam. Ale dziś chciałabym polecić Wam również inne smaki galaretek Frutini: lodowych Frutini Ice Jellies oraz miks czterech smaków.

logo_Vobro

Firmę Vobro przedstawiałam Wam już nie raz. Warto jednak przypomnieć, że w „VOBRO” wytwarza się około 100 rodzajów wyrobów czekoladowych oraz ponad 30 gatunków ciastek. Surowce do ich produkcji sprowadzane są m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii , Włoch i Słowacji. Vobro wciąż zadziwia nowymi słodkościami. Tym razem nie w postaci czekolady czy ciastek, ale pysznych nadziewanych galaretek.

Frutini – nasze ulubione galaretki

Jeśli lubisz orzeźwiające miętowe smaki koniecznie spróbuj galaretek Frutini Ice Jellies. Zaskakujące, mocno miętowe, orzeźwiające, w gorące dni dające uczucie przyjemnego chłodu, pomagają też na chrypkę 😉 Jednak, to co je najbardziej wyróżnia to pyszne płynne nadzienie. Każda galaretka zapakowana jest osobno, dzięki czemu możemy śmiało wrzucić je do torebki lub plecaka i cieszyć się ich smakiem o każdej porze. Zdecydowanie polecam! Galaretki dostępne są w opakowaniach o różnej gramaturze. Ja mam naprawdę duży zapas – aż 3 kg opakowanie. Wy oczywiście możecie śmiało nabyć mniejsze torebeczki wypełnione po brzegi tymi pysznymi miętowymi galaretkami.

Jeśli jednak jesteście zwolennikami owocowych smaków polecam Wam miks galaretek Frutini. Znajdziecie tu galaretki w czterech pysznych smakach: cytrynowe, pomarańczowe, wiśniowe i jabłkowe. Każda galareta jest wypełniona pysznym płynnym nadzieniem. Smaki są wyraźnie wyczuwalne, tu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najbardziej lubię wersję pomarańczową i wiśniową. Mój mąż woli cytrynowe, a mama jabłkowe. Przekonajcie się sami, który smak Wam najbardziej będzie odpowiadał 🙂 Również w tym przypadku Vobro umożliwia nam zakup galaretek w różnych gramaturach.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście galaretek Frutini od Vobro, to szczerze Wam je polecam. Przypominam też o pysznej wersji Strawberry Milk Shake 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz