Najlepszy prezent na urodziny – klocki BLOCKI MUBI

14 października mój synek miał swoje święto. Był tort, oczywiście w kształcie samochodu, było zdmuchiwanie świeczek, głośne sto lat i oczywiście były też prezenty. Oj tych nie mogło zabraknąć. Mój maluch od kilku dni niecierpliwie pytał „Mamusiu, kiedy moje urodziny?” Gdy zobaczył prezenty aż podskakiwał z radości biegając co chwilę do siostrzyczki i pokazując co dostał, a potem zaczęła się wspaniała zabawa.

Poza drobniejszymi upominkami nie mogło zabraknąć ukochanych klocków. Mój synek uwielbia Klocki BLOCKI z serii MUBI. Wspaniała seria dedykowana dla najmłodszych. Nadal z ogromną radością bawi się wraz z siostrą swoją lokomotywą z zestawu „Wesoła wioska” (pisałam Wam o nim tutaj) Na urodziny również podarowałam mU klocki z tej serii. Duże elementy, piękne kolory, ruchome części i oczywiście dodatkowe atrakcje, jak światełka czy dźwięki. Tym razem mój maluch wciela się w rolę strażaka.

Klocki Blocki Mubi Fire Brigade, to wspaniały 48-elementowy zestaw dla małych miłośników wozów strażackich. Mój synek jest nim po prostu zachwycony. Od urodzin dosłownie codziennie bawi się swoim czerwonym wozem strażackim, zajeżdża do remizy by go zaparkować. Potem już tylko zjazd po zjeżdżalni i dzielni strażacy ruszają na ratunek. A to las się pali, a to jakiś inne miejsce w naszym domu. Wyobraźnia pracuje 😉 Zabawa trwa w najlepsze. Nawet siostrzyczka z przyjemnością bawi się w strażaków z braciszkiem.

I co ciekawe – wóz strażacki nie tylko może szybko mknąć na ratunek. Ten mały pojazd zbudowany z klocków po naciśnięciu przycisku wydaje dźwięki i świeci światłami. Jak się domyślacie taki dodatek cieszy dziecko jeszcze bardziej 🙂

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak. Klocki Blocki z serii MUBI, to idealna zabawka dla najmłodszych. Dzieci mogą je same składać (ja zawsze pomagam złożyć dane klocki bezpośrednio po otwarciu z pudełka, potem już synek wspaniale radzi sobie sam), są bezpieczne dla maluchów (duże elementy, brak ostrych wykończeń) i co równie ważne – klocki z tej serii możecie ze sobą łączyć. Szczerze polecamy!

Najlepszą rekomendacją jest ogromny uśmiech na ustach mojego synka. Klocki Blocki dziękuję za tak wspaniały produkt!

Drukowanie

Klocki Blocki, to nasza polska marka. Wspaniałe kolorowe klocki, które ucieszą z pewnością nie jedno dziecko. Klocki dedykowane są zarówno dla mniejszych (+3), jak i większych (+6) dzieci. Są solidne, kolorowe i pobudzają wyobraźnię. Drukowanie

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz