DOMEO linia środków czyszczących

Chyba każdy z nas lubi jak wokół niego jest czysto, jak mieszkanie jest wysprzątane, pięknie pachnie, a w zlewie nie ma sterty naczyń. Jednak żeby tak było trzeba „zakasać rękawy” i wziąć się za porządki. Mieszkanie samo się nie posprząta, plamy na blatach same nie znikną, kurze same się nie zetrą itd. Porządki nie są najprzyjemniejszą rzeczą, jednak zawsze można sobie je usprawnić. Na początku liczy się systematyczność i odpowiednia kolejność sprzątania. To już połowa sukcesu. Drugą są oczywiście dobre środki czyszczące. Dziś kilka słów o nich. Co wyróżnia środki czyszczące DOMEO? Czy warto po nie sięgać?

Co wyróżnia środki czyszczące DOMEO?

Jakiś czas temu przyszła moja paczka od DOMEO. Zamówiłam pełen pakiet środków dostępnych na stronie i zaczęło się testowanie. Jeśli chodzi o środki do czystości to jestem dość wymagająca. Mam kilka sprawdzonych, ale też lubię testować nowe. Jak sprawdziły się u mnie środki DOMEO?

Środki biodegradowalne DOMEO

Zacznijmy od tego, że DOMEO to nowość na rynku chemii gospodarczej. Nie miałam z nimi wcześniej styczności. DOMEO to linia środków czyszczących o szerokim zastosowaniu. Każdy środek zamknięty jest w dużej, poręcznej, litrowej butelce. Co jest zaletą, bo starczy na dłużej i łatwo go użyć. Na uwagę zasługuje też fakt, że wszystkie produkty DOMEO są w pełni biodegradowalne, a opakowania w których są dostarczane spełniają wymogi klasyfikujące je do ponownego przetworzenia. Środki są bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Nie zawierają nieorganicznych kwasów takich jak: kwas solny, azotowy czy fosforowy. W składzie znajdziemy barwniki jakości spożywczej.

Więcej możecie przeczytać tutaj

Jakie środki czystości znajdziecie w ofercie DOMEO?

W ofercie DOMEO znajdziecie płyn do kuchni, płyn do łazienki, płyn do okien i elementów szklanych, płyn do podłóg oraz płyn do mebli i powierzchni zmywalnych. To skuteczne środki, które z łatwością radzą sobie z uciążliwymi zabrudzeniami w praktycznie każdym pomieszczeniu domu.

Płyn do kuchni DOMEO

Jak wiecie kuchnia to „moje życie”. Spędzam w niej dużo czasu. Gotuję, piekę, kroje, siekam… Tu zawsze się dużo dzieje, a po wszystkim jest co sprzątać 😉 Dlatego dobry środek do kuchni to podstawa. Czy płyn DOMEO do kuchni spełnił moje wymagania. Środek dobrze radzi sobie z różnego rodzaju brudem, przede wszystkim tłustymi zabrudzeniami na płycie kuchennej, piekarniku i w małym AGD. Warto podkreślić też, że preparat działa bez zastosowania szkodliwych dla użytkownika wodorotlenków czy substancji żrących i jest bezpieczny dla aluminium. Jest wydajny, łatwy w użyciu i ma delikatny, przyjemny zapach. Naprawdę fajny środek. P.s. Można nim też czyścić grilla (sprawdzaliśmy i dał radę ;)).

Płyn do okien i elementów szklanych DOMEO

To chyba jeden z najczęściej używanych płynów w moim domu. Okien, luster i innych elementów szklanych nie brakuje. Przy maluchach nie trudno o ciągłe „odbite łapki” na jakiś lustrze, choć rosną i ten problem jest coraz mniejszy 😉 Płyn DOMEO sprawdza się bardzo dobrze. Nie pozostawia smug, dzięki powłoce antystatycznej utrudnia osiadanie nowych zanieczyszczeń, skutecznie odprowadza wodę z już umytych szyb. Jest prosty i przyjemny w użyciu i naprawdę wydajny 🙂

Płyn do podłóg DOMEO

Płyn do podłóg DOMEO wyróżnia piękny, delikatny zapach łąki, który zostaje długo po sprzątaniu. Sprawdza się do mycia podłóg drewnianych, kamiennych, pokrytych płytkami ceramicznymi, panelami oraz wszelkiego rodzaju tworzywami sztucznymi. Ja myję nim nie tylko panele, ale też np. balkon. Po umyciu powierzchnia jest czysta, nie ma smug, wszystko też szybko wysycha.

Płyn do łazienek DOMEO

Łazienka, podobnie jak kuchnia, powinna lśnić. Regularne porządki i dobry środek do sprzątania to podstawa. Płyn do łazienek DOMEO dobrze sobie radzi nawet z większymi zabrudzeniami czy osadem z kamienia. Jest dobry do czyszczenia płytek ceramicznych, fug (świetnie tu działa), elementów stali nierdzewnej, chromowanej, akrylu, wanien czy kabin prysznicowych. Generalnie ten jeden wydajmy płyn starczy w zupełności, by wyczyścić całą łazienkę 😉

Płyn do mebli i powierzchni zmywalnych

Ten płyn ma przyjemny pomarańczowy zapach i nadaje się do wielu powierzchni. To dobry środek do codziennych porządków. Jest wydajny. Sprawdza się do czyszczenia mebli, blatów kuchennych, stali szlachetnej i elementów laminowanych. Po użyciu nie zostają smugi.

 

Wszystkie środki możecie kupić na Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/SklepDOMEO

*wpis we współpracy z DOMEO

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz