Dlaczego warto zamawiać kwiaty przez internet?

W dzisiejszych, zabieganych czasach często zapominamy o ważnych wydarzeniach, kupnie prezentu czy kwiatów. Czy zdarzyło się wam zapomnieć kiedyś o imieninach cioci lub jakieś uroczystości? Podziękowania dla szefowej? Kwiaty na ślub? Takich sytuacji jest wiele. A panowie i rocznice lub Walentyki? Tu lista wpadek może okazać się długa. I co wówczas? Bieg do sklepu po oklapłe kwiaty lub złapanie jakiejkolwiek bombonierki? Słabe rozwiązanie. Lepiej skorzystać z usług dobrej kwiaciarni internetowej, takiej jak LaFlora. Dlaczego warto zamówić kwiaty przez internet? Na jakie okazje można zamówić kwiaty? Czy będąc za granicą można wysłać kwiaty do Polski? O tym wszystkim w dzisiejszym wpisie.

Dlaczego warto zamówić kwiaty przez internet?

Kwiaty to od lat najlepszy sposób by powiedzieć “kocham”, “przepraszam”, “pamiętam”, “dziękuję”, a nawet “żegnaj”. One nigdy nie wyjdą z mody. Kobiety je wręcz kochają. Ich elegancja i delikatność sprawia, że wszystkich wprawiają w podziw. Dlatego właśnie kwiaty są postrzegane jako cudowny i piękny prezent. A reakcja obdarowanego na ten drobny prezent jest wielki uśmiech. Jednak nie zawsze mamy czas by biegać po łąkach i zrywać kwiaty czy korzystać z miejscowych kwiaciarni. Na szczęście są też inne rozwiązania, takie jak kwiaciarnie internetowe.

Zalet korzystania z kwiaciarni internetowej jest wiele. Oszczędność czasu, duży wybór bukietów czy możliwość dostarczenia kwiatów w każde miejsce. Korzystając choć raz z usług poczty kwiatowej na pewno dostrzeżemy ich o wiele więcej. Wiem to z doświadczenia 🙂

Oszczędność czasu

Obecnie mamy go mało. I choć na telefonie wciąż dzwoni alarm przypominający o wyjątkowym dniu, to nie zawsze znajdzie się czas na wizytę w tradycyjnej kwiaciarni. Skorzystanie z usług poczty kwiatowej jest niezwykle proste i zajmie kilka chwil. W dobrej kwiaciarni internetowej jak LaFlora możemy złożyć zamówienie o dowolnej porze, w trakcie jazdy autobusem, taksówką, podczas przerwy w pracy czy przy popołudniowej kawie.Poświęcamy kilka minut i nie musimy rezygnować z codziennych obowiązków.

Szeroki i różnorodny wybór

Kwiaciarnie internetowe wyróżnia szeroki i różny wybór bukietów. Tu każdy klient znajdzie coś dla siebie bez względu na okazję. Tradycyjne kwiaciarnie mają swoje ograniczenia. W przypadku poczty z kwiatami nawet najbardziej wymagający i wybredny klient znajdzie coś dla siebie.

Zamów kwiaty w dowolne miejsce

Dobre kwiaciarnie, takie jak wspomniana LaFlora, oferują możliwość zamówienia kwiatów w dowolne miejsce w Polsce. Kupując kwiaty w tradycyjnej kwiaciarni takiej możliwości oczywiście nie mamy. To my musimy być kurierem i zawieść wiązankę do solenizanta.

Którą pocztę z kwiatami warto wybrać?

Decydując się na zamawianie kwiatów przez internet najlepiej wybrać sprawdzoną kwiaciarnię internetową, taką jak laflora.pl LaFlora doręcza kwiatowe przesyłki już od 2008 roku przez 7 dni w tygodniu. Doświadczenie, świeże i naturalnie piękne kwiaty, cudowne i gustowne kompozycje kwiatowe, świetne opinie klientów i duży wybór wyjątkowych bukietów. To wszystko sprawia, że z usług takiej poczty z kwiatami naprawdę warto skorzystać. Wykwalifikowani floryści tworzą piękne kompozycje kwiatowe odpowiednie na każdą okazję. Znajdziecie tu kwiaty idealne na ślub, urodziny, imieniny, Walentynki, rocznice, podziękowania, gratulacje, a nawet wiązanki pogrzebowe. Bez względu na okazję na stronie LaFlora na pewno znajdziemy odpowiedni bukiet. 

LaFlora i kwiaty zawsze dotrą na czas

Dostawa kwiatów zamówionych na stronie LaFlora może odbyć się nawet w 2 godziny od momentu i opłacenia zamówienia. Kwiatowa przesyłka doręczana jest pod wskazany w zamówieniu adres, w terminie i w godzinach wcześniej ustalonych. Zamawiając kwiaty można dołączyć do nich bilecik z odpowiednim podpisem lub zrobić to anonimowo. LaFlora spełnia wszystkie życzenia klientów i dba o to by kwiaty przetrwały podróż.

Prosty sposób by zamówić kwiaty do Polski

Kwiaciarnia LaFlora odpowiada na wszystkie potrzeby klientów. Mieszkając za granicą również możemy wysłać kwiaty do Polski. Okazuje się, że to bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie przez internet, a kwiaciarnia zajmie się resztą. Kwiaty mogą być dostarczone nawet w weekend. LaFlora działa 7 dni w tygodniu i dostarcza kwiaty w całej Polsce.

W jaki sposób zamówić kwiaty przez Internet?

Robiliście już zakupu online? Kupowaliście ubrania, książki, sprzęt elektroniczny, zabawki dla dzieci czy artykuły spożywcze? Jeżeli tak, to zamówienie kwiatów przez internet nie sprawi wam najmniejszych problemów, bo cały proces zakupów jest właściwie ten sam. Różni się tylko towar jaki zamawiamy. Tu nie wybieramy jedzenia, tylko piękne kwiaty, które wykwalifikowani floryści komponują w wyjątkowy bukiet. Wystarczy wejść na stronę, wybrać odpowiedni bukiet, wskazać jego wielkość (mały, średni, a może duży) oraz datę i godzinę, na którą ma zostać dostarczony. Potem już tylko wypełnić formularz dostawy, zapłacić i… gotowe! Resztą zajmie się kwiaciarnia 🙂 Uśmiech obdarowanego gwarantowany 😉

Dlaczego ja korzystam z usług kwiaciarni internetowej?

Nie jestem osobą zapominalską. Mam wszystko zawsze dobrze opisane i oznaczone. Jednak i mnie dopada bolączka obecnych czasów jaką jest – BRAK CZASU. To głównie on powoduje, że jeszcze bardziej doceniam nowinki i usprawnienia jakie oferują nam przeróżne firmy. Z usług wspomnianej kwiaciarni internetowej LaFlora miałam okazję skorzystać już nie jeden raz. Brak czasu i zabieganie sprawia, że nie mam okazji odwiedzić przyjaciół, którzy mieszkają za drugim krańcu Polski. Ale zawsze o nich pamiętam. A kwiaty, to od wieków najpiękniejszy (wg mnie) sposób na to by “powiedzieć” – “pamiętam”, “wszystkiego najlepszego” czy zwykłe “dziękuję”. To zwykłe “dziękuję” również kiedyś okazałam właśnie za pośrednictwem kwiatów i małego bileciku osobie, która pomogła kiedyś w opresji moim bliskim. Takie kwiaciarnie internetowe jak LaFlora, to nie tylko miejsce w którym kupimy piękny bukiet na jakąś okazję. To miejsce, dzięki któremu możemy wyrazić uczucia, pokazać że pamiętamy czy jesteśmy wdzięczni. Cieszę się, że są takie miejsca. Miejsca z których warto korzystać, bo zamówienie kwiatów jeszcze nigdy nie było tak proste 🙂

Print Friendly, PDF & Email

5 comments

Dodaj komentarz