Czy warto wybrać tabletki do zmywarki All-in-one Gron Balance?

Kuchnia to serce mojego domu. Tu piekę z dziećmi, gotuję wspólne obiady, przygotowuję śniadania, desery, ciasta lub pizze z mężem. Tu zawsze się dużo dzieje. Stosy naczyń to u nas codzienność. I nie będę ukrywać, że kocham gotować i piec, ale zmywać… Za tym nigdy nie przepadałam. Na szczęście mam moją ukochaną pomocnicę-zmywarkę 🙂 Uwielbiam ją i już nie wyobrażam sobie bez niej mojej kuchni. Jednak by służyła mi długo i skutecznie, to muszę o nią dbać. Podstawą są dobrej jakości tabletki do zmywarek. Od dłuższego czasu testuję tabletki do zmywarki All-in-one Gron Balance i jestem z nich naprawdę zadowolona. Dlaczego warto wybrać ten produkt? Co wyróżnia tabletki do zmywarek Gron Balance na tle innych?

Jakie powinny być dobre tabletki do zmywarki?

Czego właściwie oczekuję od tabletek do zmywarki? Na początku rzecz najważniejsza i najbardziej oczywista. Czyste naczynia! Tabletki powinny być na tyle skuteczne, by wyciągnięte ze zmywarki naczynia lśniły czystością. Przetestowałam już dużo tabletek do zmywarek i niestety nie wszystkie działały tak, jak powinny. Naczynia często były niedomyte lub miały niechciane osady i białe zacieki. Niektóre tabletki przyczyniły się nawet do zniszczenia ulubionych kieliszków i szklanek. Uczyłam się na błędach i byłam nieufna do kolejnych nowości. Choć producenci kusili kolorowymi opakowaniami i dodatkowymi możliwościami, to ja wciąż byłam wierna jednym tabletkom. Dlatego, gdy nadarzyła się okazja przetestowania nowych tabletek do zmywarek, miałam do nich lekki dystans. Zdecydowałam się. Do testu przekonało mnie jedno „Brak sztucznych zapachów, barwników i wybielaczy”

Dlaczego warto wybrać EKO tabletki do zmywarki All-in-one Gron Balance?

Pierwszą i najważniejszą zaletą produktu jest brak sztucznych zapachów, barwników i wybielaczy. Tabletki od Gron Balance nie zawierają też chloru i fosforanu. Są do tego produktem w pełni ekologiczny. Certyfikat „The Vegan Society” gwarantuje, że wszystkie składniki w nich zawarte są w pełni wegańskie, a same tabletki nie były testowane na zwierzętach. Taki dobry skład produktu zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. Do dobrze, ale co ze skutecznością? Skład jest super, cena przystępna (19.46 zł za 30 EKO tabletek).

Jak tabletki do zmywarki bez zapachu sprawdzają się w walce z brudem?

Ja wystawiłam je na wiele prób. Lekko zabrudzone naczynia i szybki program mycia. Mocne zabrudzenia po obiedzie i moich kulinarnych szaleństwach. Sprawdziłam też, jak wyglądają kieliszki po myciu. I ku mojemu zdziwieniu tabletki poradziły sobie z brudem doskonale. Do tego na umytych naczyniach nie pozostawiły niechcianych białych smug. A po otwarciu zmywarki nie czuć niechcianego zapachu.

Czy tabletki EKO mają jakieś minusy?

Recenzja powinna być szczera i pełna. Tabletki do zmywarki Gron Balance radzą sobie doskonale ze świeżym brudem. Z bardzo mocnymi i zaschniętymi zabrudzeniami czasem miały lekkie problemy. Tylko które tabletki radzą sobie z zaschniętym brudem na naczyniach bez wcześniejszego płukania? Ja takich nie znam 😉 Tabletki do zmywarki Gron Balance All-in-One są skuteczne w średnio twardej wodzie. Tabletki te nie mają dodatkowych „możliwości” jak np. nabłyszczanie. Ale w ofercie Gron Balance znajdziecie dobry płyn nabłyszczający bez zapachu do zmywarki 🙂 Tabletki do zmywarki Gron Balance, to dobrej jakości tabletki do codziennego użytku dla osób, które szukają produktów EKO, produktów bezpieczniejszych, bez sztucznych dodatków i zapachów. Ja jestem bardzo zadowolona z tych tabletek i na pewno jeszcze nie raz po nie sięgnę.

Print Friendly, PDF & Email

7 comments

  1. MisiaMama says:

    Moje dzieci mają alergię, więc szukam tylko takich produtów. Sprawdzę tą firmę jak tylko skonczą mi się obecne tabletki.

Dodaj komentarz