Buduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek.

Buduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek (1)

Buduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek (2)

Jak ciekawie spędzić czas z dziećmi? Wystarczy wziąć do rąk książkę z serii „Buduj z papieru” Wyd. AWM. My całą rodzinką wybudowaliśmy małe papierowe miasteczko. Ileż było radości. A zabawa trwa do dziś. Co prawda niektóre z postaci czy domków są już lekko pogięte, ale dzieci tak je lubią, że nie są to jakieś straszne zniszczenia 😉 A ja… uwielbiam patrzeć jak się ładnie bawią papierowy miasteczkiem i jego mieszkańcami.

Buduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek (5)

W książce „Buduj z papieru miasteczko” znajdziecie aż 51 modeli oraz strony z zadaniami dla dzieci. Każdy model składa się bardzo prosto, nie potrzeba do tego ani nożyczek ani kleju. Modele są naprawdę ładne i po złożeniu wszystkich powstaje piękne miasteczko, w którym można zrobić zakupy w sklepie z warzywami, zjeść lody w lodziarni, pospacerować po parku, pójść obejrzeć fontannę, poczekać na autobus itd. Ograniczeniem jest… jedynie fantazja dzieci 😉 Każdy model dodatkowo zdobi się naklejkami. W książeczce znajdziemy również kolorowy wiatraczek z papieru.

Zabawa była tak wspaniała, że przyznam Wam szczerze że nie chciałam przeszkadzać moim skarbom i robić zdjęcia. Zrobiłam jedynie kilka prostych, aby pokazać Wam co znajduje się w książeczce.

Szczerze polecamy! Wspaniała zabawa 😀

logo wydawnictow awmBuduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek (4) Buduj z papieru miasteczko. Wspaniała zabawa bez kleju i nożyczek (3)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz