Akcesoria kuchenne z duszą. Zapraszam do pracowni rzeźbiarskiej Graciarnia

Akcesoria kuchenne z duszą. Zapraszam do pracowni rzeźbiarskiej GraciarniaZawsze uważałam, że aby dana potrawa mogła być sukcesem należy włożyć w nią całe serce. Wówczas nawet najprostszy posiłek może okazać się ucztą. Jest jednak jeszcze jeden element, który jest tak niezbędny w kuchni. Odpowiednie podanie i akcesoria. No cóż… przyznajmy to szczerze, że większość z nas najpierw „je oczami” 😉 Dlatego tak zakochałam się w pięknych akcesoriach kuchennych z pracowni rzeźbiarskiej „Graciarnia”.

Deski, deseczki, spodki, łyżki, łyżeczki, noże… a wszystko to wykonane ręcznie. Każdy element jest unikatowy i niepowtarzalny. W każdy włożono pasję i serce ! Dlatego, jeśli tak jak ja cenicie nie tylko dobre jedzenie, ale też piękne i unikatowe akcesoria kuchenne zachęcam Was do odwiedzenia sklepu i fanpag „Graciarni”.

logo_Graciarnia__wspolpraca

http://gratyiszpeje.pl/sklep

https://www.facebook.com/gratyiszpeje/

 

Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza na moich kuchennych półkach pojawiła się piękna biała filiżanka z drewnianym spodeczkiem i ręcznie rzeźbioną łyżeczką, która zdobyła moje serce. Tak samo jak druga równie piękne deserowa łyżeczka.

Akcesoria kuchenne z duszą. Zapraszam do pracowni rzeźbiarskiej Graciarnia 2

Na blogu będziecie często spotykać się z tymi charakterystycznymi akcesoriami, którym oczywiście będą towarzyszyć moje najrówniejsze słodkie i wytrawne przepisy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz