Świąteczny konkurs z 4health

Moi drodzy,

Święta już tuż tuż. Dlatego wraz z 4health zapraszam Was na szybki konkurs świąteczny, w którym do wygrania jest wspaniała świąteczna paczka: 2 paczki musli + 20 batonów 4health. Warto grać, bo produkty są naprawdę pyszne 🙂 Polecam! A zadanie jest naprawdę proste:

 

Napisz dla kogo chciałabyś/chciałbyś wygrać świąteczną paczkę od 4health?

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

 

Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4health

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dla kogo chciałabyś/chciałbyś wygrać świąteczną paczkę od 4health? Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 2 PACZKI MUSLI + 20 BATONÓW (po 5 szt. ze smaku) Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest 4health Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4health
 6. Konkurs trwa od 01.12.2018 r. do 15.12.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników laureat kontaktuje się ze sponsorem celem podania adresu do przesłania nagrody w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

5 comments

 1. Ewa12332 says:

  Te pyszności chcę dla mego faceta, dzięki nim zapełni się na prezenty skarpeta. Raz, że musli, dwa, że zdrowe, niech zje mój facet nawet połowę. Zaś drugą połowę, przyznam skrycie, zjem ja, bo uwielbiam słodycze. 🍧🍩🍪🎂🍰🍬🍨🍦

 2. Ewa12332 says:

  Mój Ukochany lubi słodycze, więc dla niego ich sobie zażyczę. Dam mu w prezencie te wszystkie batony, żeby jadł zdrowiej i był zadowolony. A musli do mleka sobie zostawię, bo też je lubię i żyć bez nich nie potrafię. Więc chcę dla niego ten świąteczny prezent, niech wie, że Go kocham i piszę to szczerze.😇💖🎁 „Akceptuję”.

 3. Lasowianka says:

  Bezapelacyjnie dla mojego Alpinisty <3 Przed każdą wyprawą Maciej, moja druga Połowa, zaopatruje się w produkty, które nie tylko dobrze smakują, ale są lekkie, pożywne i pełne dobrych i zdrowych kalorii. Wspieramy polskie marki w codziennym życiu, dlatego taka wygrana byłaby nie tylko idealnym prezentem, ale również "zapasem" na szykujący się kolejny wyjazd w Alpy.

 4. Ewa12332 says:

  M – ój Ukochany to łasuch, uwielbia słodycze,🍬🍫🍪
  U – kradkiem je podjada, choć stara się być na diecie,👻🙈🙉🙊
  S – łodkości zdrowych chcę wygrać dla niego,💪👍🏅
  L – iczy się On dla mnie najbardziej na świecie,👫💏💕
  I – wiem, że sprawię mu tym pysznyn prezentem ogromną przyjemność.🎉🎁🤗

  „Akceptuję”

 5. anna says:

  Tą paczkę chcę podarować mojemu chrześniakowi uprawia sport więc będzie idealny prezent dla niego .musli na śniadanko .zdrowo się odżywia więc będzie fajny prezent na święta …akceptuję

Dodaj komentarz

*