Świąteczny konkurs z 4health

Moi drodzy,

Święta już tuż tuż. Dlatego wraz z 4health zapraszam Was na szybki konkurs świąteczny, w którym do wygrania jest wspaniała świąteczna paczka: 2 paczki musli + 20 batonów 4health. Warto grać, bo produkty są naprawdę pyszne 🙂 Polecam! A zadanie jest naprawdę proste:

 

Napisz dla kogo chciałabyś/chciałbyś wygrać świąteczną paczkę od 4health?

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

 

Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4health

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dla kogo chciałabyś/chciałbyś wygrać świąteczną paczkę od 4health? Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 2 PACZKI MUSLI + 20 BATONÓW (po 5 szt. ze smaku) Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest 4health Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4health
 6. Konkurs trwa od 01.12.2018 r. do 15.12.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników laureat kontaktuje się ze sponsorem celem podania adresu do przesłania nagrody w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

10 comments

 1. Ewa12332 says:

  Te pyszności chcę dla mego faceta, dzięki nim zapełni się na prezenty skarpeta. Raz, że musli, dwa, że zdrowe, niech zje mój facet nawet połowę. Zaś drugą połowę, przyznam skrycie, zjem ja, bo uwielbiam słodycze. ????????

 2. Ewa12332 says:

  Mój Ukochany lubi słodycze, więc dla niego ich sobie zażyczę. Dam mu w prezencie te wszystkie batony, żeby jadł zdrowiej i był zadowolony. A musli do mleka sobie zostawię, bo też je lubię i żyć bez nich nie potrafię. Więc chcę dla niego ten świąteczny prezent, niech wie, że Go kocham i piszę to szczerze.??? „Akceptuję”.

 3. Lasowianka says:

  Bezapelacyjnie dla mojego Alpinisty <3 Przed każdą wyprawą Maciej, moja druga Połowa, zaopatruje się w produkty, które nie tylko dobrze smakują, ale są lekkie, pożywne i pełne dobrych i zdrowych kalorii. Wspieramy polskie marki w codziennym życiu, dlatego taka wygrana byłaby nie tylko idealnym prezentem, ale również "zapasem" na szykujący się kolejny wyjazd w Alpy.

 4. Ewa12332 says:

  M – ój Ukochany to łasuch, uwielbia słodycze,???
  U – kradkiem je podjada, choć stara się być na diecie,????
  S – łodkości zdrowych chcę wygrać dla niego,???
  L – iczy się On dla mnie najbardziej na świecie,???
  I – wiem, że sprawię mu tym pysznyn prezentem ogromną przyjemność.???

  „Akceptuję”

 5. anna says:

  Tą paczkę chcę podarować mojemu chrześniakowi uprawia sport więc będzie idealny prezent dla niego .musli na śniadanko .zdrowo się odżywia więc będzie fajny prezent na święta …akceptuję

 6. osmoza says:

  Taka paczka to tylko dla mojej Kochanej wysportowanej córci ,którą podziwiam za zapał i poświęcenie się dla pasji jaką jest karate

 7. Joanna says:

  Ależ to wymarzony prezent dla Świętego Mikołaja. Gdy mnie odwiedzi podaruję mu ten zestaw! Będzie mógł się pokrzepić w dalszej nocnej podróży.

 8. Lidka says:

  Świąteczną paczkę od 4health chciałabym podarować mojej przyjaciółce, by podziękować jej za spędzony ze mną rok, a także obdarzyć ją wsparciem na kolejny, 2019! Znamy się już tyle lat, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu – nie tylko tego pozytywnego, ale i ciężkiego, a ona wciąż przy mnie, gotowa mnie pocieszyć o każdej porze dnia i nocy 🙂 To dzięki jej osobie świat nabiera barw, problemy okazują się rozwiązywalne, a uśmiech na twarzy staje się większy! Właśnie dlatego chciałabym jej podziękować za poświęcenie i każdą wspólnie spędzoną chwilę, a równocześnie sprawić jej radość słodkim upominkiem. Zbliża się sesja, czas trudny dla każdego studenta, więc taka paczka byłaby dla niej jak znalazł – osłodziłaby te ciężkie chwile, a także dała siłę i zdrowie do pokonania egzaminów i to z jak najlepszym wynikiem! Pozdrawiam 🙂
  Akceptuję regulamin

 9. Beata says:

  Może zabrzmi to dość smutnie, lecz w te święta mnie nie czeka żaden prezent od człowieka; i dlatego zestaw musli bym dla siebie chciała mieć, pod choinką go postawię i gdy gwiazdka zjawi się, to otworzę z namaszczeniem – „o, to dla mnie!”, zdziwię się.
  Lecz 4healt, to coś, co cenię, więc prezent trafiony jest!

 10. anutka says:

  Wprawdzie do walki nie mam zacięcia,
  lecz pragnę zdobyć prezent dla zięcia.
  Daję Wam na to honoru słowo,
  że całkiem nieźle jest być teściową,
  zgodnie z tradycją pradziadków naszych
  można kolcami jak kaktus straszyć.
  Bokser, zapaśnik czy karateka
  przed mamą żony raczej ucieka,
  ja chcę mieć z zięciem inne relacje,
  więc go zaproszę na degustację.
  Musli, batony, smaków tak wiele,
  może mi wtedy powie „aniele,
  mogę być ciągle na takiej diecie,
  tyś jest teściową najlepszą w świecie,
  będę Cię nosić na rękach nawet,
  kiedy mi taką serwujesz strawę.”
  Sami widzicie, że mam powody,
  by o nagrodę stanąć w zawody,
  bo zięcia kocham jakby był synem
  a najważniejsze – dbać o rodzinę.

Dodaj komentarz