Manufaktura Kapucynów – produkty pełne zdrowia i pasji

Moi drodzy, dziś kilka słów o wyjątkowych produktach pochodzących z naprawdę wyjątkowego miejsca – z Manufaktury Kapucynów. Znajdziecie tu wspaniałe naturalne produkty, które mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Balsamy, herbaty, kawę, zioła, kosmetyki, miody i inne zdrowe słodkości dla najmłodszych. Oferta jest naprawdę ciekawa i bogata.

I co najważniejsze – spójrzcie na jakość i skład! Ja jestem bardzo zadowolona i z czystym sercem mogę Wam polecić zakupy w Manufakturze Kapucynów. Osobiście miałam przyjemność przetestować krem kapucyński, mydło kapucyńskie i wspaniałą kawę Bonum.

O kawie Bonum pisałam Wam już tutaj. Dziś chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat otrzymanych kosmetyków.

Krem Kapucyński z balsamem kapucyńskim i propolisem (do nabycia tutaj)

Przyznam Wam szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z kremem o takim składzie. Stosuję go od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Krem łagodzi podrażnienia skóry, przyspiesza proces regeneracji i poprawia ogólny stan skóry. Co ciekawe krem nadaje skórze również delikatny koloryt, rozświetlając ją. Preparat doskonale się wchłania, nie pozostawia skóry tłustej. Polecam! Ja jestem z niego bardzo zadowolona 🙂

Mydło Kapucyńskie z balsamem kapucyńskim i propolisem (do nabycia tutaj)

I tu również mamy ten cudowny skład i podobne właściwości. Mydło łagodzi podrażnienia, delikatnie myje, poprawia koloryt skóry i wspomaga procesy regeneracji naskórka. Doskonałe na co dzień. Polecam!

Czy polecam?

Tak. Takie produktów nie znajdziecie w normalnych sklepach. Produkty z Manufaktury Kapucyńskiej, to sprawdzone receptury, naturalny skład i niewątpliwie serce! Tak, takich produktów nie stworzy się w normalnej fabryce. To produkty stworzone dla innych i z myślą o innych. Polecam

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz