KONKURS! Do wygrania Zdrowy Bidon 0,5 l Piraci oraz Zdrowy Bidon 0,7 l Cool

Moi drodzy,

upały nie odpuszczają. Jak wiemy w takie dni nie należy zapominać o dobrym nawodnieniu organizmu. Wodę zawsze powinniśmy mieć przy sobie. Ja osobiście preferuję bidony (zwłaszcza dla moich dzieci, ale dla mnie również 😉 ). Dziś mam dla Was niespodziankę – zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest Zdrowy Bidon 0,5 l Piraci oraz Zdrowy Bidon 0,7 l Cool. Szczerze polecam Wam bidony od Zdrowy Bidon. Dlaczego? O tym pisałam Wam już tutaj Krótko tylko przypomnę, że bidony od Zdrowy Bidon wykonano z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym, nie zawiera ftalanów i są wolne od Bisfenolu (BPA), nie wchłaniają zapachów ani pleśni. Posiadają też wiele innych zalet. Warto zajrzeć na stronę producenta, aby je wszystkie poznać.

A wracając do konkursu… Zadanie jest jak zawsze proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 

Dla kogo chcesz wygrać Zdrowy Bidon i dlaczego?

Mile widziane kreatywne odpowiedzi. W odpowiedzi możesz zaznaczyć, o który bidon grasz.

 

UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Zdrowy Bidon

 

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:Dla kogo chcesz wygrać Zdrowy Bidon i dlaczego? Mile widziane kreatywne odpowiedzi. W odpowiedzi możesz zaznaczyć, o który bidon grasz.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: 2 bidony od Zdrowy Bidon (Zdrowy Bidon 0,5 l Piraci oraz Zdrowy Bidon 0,7 l Cool) Wygrywają 2 osoby. Jedna osoba może wygrać 1 bidon.
 5. Sponsorem nagród jest Zdrowy Bidon UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Zdrowy Bidon
 6. Konkurs trwa od 10.08.2018 r. do 19.08.2018 r. (włącznie) 
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

16 comments

 1. Natalia Miszker says:

  Akceptuję regulamin.
  Zdrowy bidon chciałabym wygrać dla mojego synka. Idzie on w tym roku do przedszkola i bardzo by mu się przydał bidon na ciepłą herbatkę lub napój. Ponieważ Zdrowy bidon jest wielokrotnego użytku to długo służyłby mojemu synkowi-i tym samym ograniczylibyśmy zakup wody lub napojów w plastikowych butelkach.

 2. Tamara says:

  Bidon zdrowy chce wygrac dla mojego Synka któremu na jego widok ucieszy sie minka. Moj Synek oskarek ma swoj rowerek ktory wyposazony jest w rzeczy różnych wiele ma lusterko stopkę koszyczek i dzwonek i przydal by sie również zamiescic tam zdrowy bidonek

 3. Aleksandra Przyczka says:

  Witam chciałbym wygrać bidon 0,5 litra dla mojego synka który właśnie będzie miał roczek. Będzie to fantastyczny pierwszy gadżet do nauki picia. Jesteśmy na etapie odstawiania butelki ze smoczkiem.
  Bidon fajny jest smoczkom mówimy Nie!!

 4. Daniel Świetlicki says:

  Akceptuję regulamin.
  Chciałbym zdobyć bidon dla mojego 12-letniego kuzyna. Jest on pasjonatem kolarstwa; zawsze jak do niego przyjeżdżam to widzę go jeżdżącego na swoim rowerze. Bidon na pewno będzie dla niego bardzo przydatny szczególnie na dłuższe trasy rowerowe i nie tylko.

 5. Agata says:

  Zdrowy bidon wygrać bym chciała
  By ma córeczka do przedszkola go miała
  Recenzję Twoją przeczytałam
  I ten bidon pokochałam
  Bo ważne jest by dużo wody pić
  I by zawsze zdrowym być
  Taki zdrowy bidon to jest coś
  Jeśli go masz to jesteś gość

 6. Roksana2802 says:

  A ja chciałabym wygrać bidon dla mojej małej siostrzenicy. Niestety ta niesforna, kapryśna 3-latka wszczyna bunt za każdym razem, gdy słyszy-„napij się”. Szukamy wszelkich sposobów na to, żeby przekonać ją, jak bardzo jest to ważne. Więc może akurat bidonik trafiłby w jej jakże wysublimowane gusta?;p

 7. Roksana says:

  A ja chciałabym wygrać bidon dla mojej małej siostrzenicy. Niestety ta niesforna, kapryśna 3-latka wszczyna bunt za każdym razem, gdy słyszy-„napij się”. Szukamy wszelkich sposobów na to, żeby przekonać ją, jak bardzo jest to ważne. Więc może akurat bidonik trafiłby w jej jakże wysublimowane gusta?;p

 8. Agata says:

  Gdy moja córka Wasze bidony ujrzała,
  od razu się w jednym z nich zakochała.
  Zwłaszcza zielony bardzo mieć chciała,
  cały dzień wszystkim opowiadała.
  Dlatego wdzięczni będziemy Wam za to,
  gdy jeden bidon dostaniemy w to lato.
  Z gór świętokrzyskich Was pozdrawiamy,
  buziak od Karolki oraz od jej mamy.

 9. Maja says:

  Akceptuję regulamin 🙂
  Cześć! Jestem Maja, mam 14 lat, na udział w konkursie pozwoliła mi mama. Bardzo chciałabym wygrać różowy bidon dla mojej małej kuzynki. Byłby to prezent dla niej na Święta Bożego Narodzenia, albo na urodziny lub imieniny, ponieważ nie posiadam własnych funduszy. Ciężko mi zrobić coś samemu, więc mam nadzieję,że uda mi się coś dla niej zdobyć w konkursie.

 10. Larosse says:

  Akceptuję regulamin. Ojeeeej! Od razu zakochałam się w zielonym bidonie, idealnym dla mojej córeczki, która uwielbia kolor zielony! Bidon świetnie nadawałby się na nasze wycieczki rowerowe jak i piesze. 🙂 Jest bardzo pojemny i pewnie duży, w sam raz dla niej! Byłaby zachwycona tak cudnym prezentem, ja również cieszyłabym się z jej szczęścia. Wszyscy byliby zadowoleni 🙂 Taki bidon na upalne dni na pewno dodałby ochłody!

 11. Ewela says:

  Akceptuję regulamin
  Gdybym ten zielony bidon wygrała od razu bym szybciej na bierzni biegała, kolorowy,rzekłabym ,że ponadczasowy dla młodego i starszego dla zdrowia potrzebnego:)

Dodaj komentarz

*