Jak tanio kupić obuwie sportowe?

Szukając okazji przy zakupach butów mamy do dyspozycji dwie możliwości. Pierwsza z nich to częste odwiedzania sklepów lub galerii w celu śledzenia zmian cen i polowaniu na tzw. “sale”. Widać je najczęściej już z daleka w witrynie po dużym napisie przyciągającym naszą uwagę. Sposób ten jest jednak zdecydowanie bardzo czasochłonny i bywa męczący. Szczególnie gdy mamy do czynienia z dużą ilością osób postronnych.Innym sposobem jest polowanie na okazje w sieci. W tym przypadku nie jest wymagane tyle czasu i cierpliwości. Bardziej liczy się jednak jak to zrobimy. A tych w przypadku internetu możliwości jest kilka. Spróbujemy przybliżyć kilka z nich.

Alerty cenowe

Pierwszy z nich to automatyczne powiadomienia o zmianie ceny w sklepie. Często witryny oferują możliwość subskrypcji na maila w celu otrzymywania automatycznej informacji o tym jak cena spadnie lub wzrośnie. Niestety wiele sklepów nie daje takiej możliwości.

Porównywarki i wyszukiwarki cenowe

Innym sposobem jest wykorzystywanie serwisów, które zbierają dane ze sklepów. Strony takie agregują ofertę wielu witryn internetowych. Dzięki czemu nie jest konieczne przeglądanie oferty każdego podmiotu osobno lub ustawiania ww. alertu cenowego. Wyszukiwarki najczęściej skupiają się na określonych przedmiotach lub na wybranych sklepach. W ten sposób nie musimy odwiedzać każdej witryny osobno, a możemy korzystać z jednej.

Buty sportowe – jak szukać?

Dla obuwia sportowego męskiego i damskiego taką stroną jest kixpoint.com Na witrynie jest dostępnych kilkadziesiąt tysięcy produktów. Produkty można wyszukiwać w podziale na marki, płeć czy określony poziom cenowy (od najtańszych do najdroższych). Oprócz tego oferta dzieli się na brandy: od nike, adidas czy puma aż po diadora, ecco czy timberland.

Print Friendly, PDF & Email

7 comments

Dodaj komentarz