Zestaw LEGO Disney Dom z bajki Odlot – recenzja

Oglądaliście kiedyś film animowany “Odlot”? Jeśli nie to szczerze polecam. Nie wiem ile razu już oglądałam tę bajkę z dziećmi. Piękna, momentami bardzo wzruszająca. Uwielbiamy ją. Dlatego, gdy zobaczyłam LEGO Disney Classic Dom z bajki Odlot w księgarni TaniaKsiazka.pl wiedziałam, że to będzie najlepszy wakacyjny prezent dla moich dzieci. I się nie myliłam. Już na wstępie mogę napisać, że każdy, komu podoba się „Odlot” z wytwórni Disney i Pixar, będzie tymi klockami zachwycony.

Zestaw LEGO Disney Dom z bajki Odlot

Moje dzieci uwielbiają klocki. Mogą się bawić nimi godzinami. Już same składanie to przyjemność. Oczywiście z roku na rok wybieramy trudniejsze zestawy. Mamy najróżniejsze samochody, samoloty, zwierzęta. Dzieci uwielbiają też zestawy klocków LEGO, które przypominają ich ulubione postacie z bajek czy filmów. Tym razem wybór padł na klocki LEGO Disney Classic Dom z bajki Odlot.

Zestaw zawiera szczegółowy element kultowego już domu Carla Fredricksena. W zestawie znajdziemy też 3 figurki. Wspomnianego wcześniej Carla, Russela i psa Asa. Jedyne czego nam brakowało to figurki ptaszyska z bajki – Stefana, ale i bez niej zabawa była przednia. Moje dzieci układały ten zestaw wspólnie, bawiąc się przy tym świetnie. Polecamy każdemu.

Z czego składa się zestaw LEGO Disney Classic Dom z bajki Odlot?

Cały zestaw składa się z 598 elementów. Dzieci składają kolorowy dom Carla Fredricksena, który ma 27 cm wysokości, 15 cm szerokości i 11 cm głębokości. Mamy kultowe balony na kominie i znane i lubiane postacie – minifigurki LEGO Carla Fredricksena i Russella z wytwórni Disney i Pixar oraz figurkę LEGO psa Asa.

Dom tylko z jednej strony ma ściany, drzwi i okna. Z drugiej można zajrzeć do środka i bawić się w nieskończoność. Pokoje kryją małe łóżko, telewizor, fotel, lampę i inne dodatki znane z bajki. Po zabawie kolorowy domek można śmiało odłożyć na półkę, by następnego dnia “wyruszyć” na kolejną przygodę wraz z bohaterami bajki. 

Szczerze polecamy ten piękny zestaw LEGO. Wspaniała zabawa zaczyna się już podczas składania 🙂 To idealny prezent dla każdego fana bajki “Odlot”. 

 

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

Print Friendly, PDF & Email

One comment

  1. Beata says:

    Przyznam, ze nie widziałąm jeszcze tego zestawu. A bywam w sklepach z zabawkami dość często.

    Klocki lego są jedną z ulubionych zabawek mojej córki – sama też dobrze się przy nich bawię.

    Sam zestaw wygląda na porządnie wykonany.

Dodaj komentarz