Zestaw LEGO Creator Morskie stworzenia – recenzja

Czy Wasze dziecko lubi składać klocki? Szukacie pomysłu na prezent na Mikołajki? Polecamy Wam klocki z serii LEGO Creator Świetna zabawa, kreatywnie spędzony czas, fajne kolorowe figurki.

LEGO Creator Morskie stworzenia

LEGO z serii LEGO Creator polecałam Wam już nie raz. Dziś zapraszam Was do morskiego świata Świetny zestaw LEGO Creator Morskie stworzenia Mój synek spędza przy składaniu długie, pełne zabawy chwile. Pisząc spędza piszę, to z pełną świadomością. Zestaw Morskie stworzenia pozwala maluchom na długą fajną zabawę. Dzieci mogą skonstruować różne zwierzęta, opierając się na instrukcji dołączonej do opakowania. Raz mogą się bawić rekinem z ostrymi zębami i jego krabim towarzyszem. Innym razem do zabawy można zaprosić żabnicę i jej małą rybią towarzyszkę lub potężną kałamarnicę. Takie zestawy 3 w 1 to świetny pomysł na prezent. Polecamy!

Dla kogo zestaw LEGO Creator Morskie stworzenia

Zestaw dedykowany jest dla dzieci w wieku 7+ Opcja 3 w 1 pozwala na długą zabawę. LEGO Creator Morskie stworzenia sprawdzi się jako prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Klocki LEGO Creator są kompatybilne z innymi seriami klocków, dzięki czemu dziecko może budować niczym nieograniczony świat, pełen morskich stworzeń i podwodnych budowli. Wszystkie klocki spełniają najwyższe normy jakości i są wysoce odporne na uszkodzenia. I co równie ważne! Po zbudowaniu morskie stworzenia mają ruchome elementy. To kolejna rzecz, która podczas zabawy sprawia jeszcze więcej radości.

Polecam na prezent!

Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu/

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz