Wyniki konkursu z firmą Stella

konkurs Stella wyniki

Moi drodzy,

4 sierpnia wraz z firmą Stella zaprosiłam Was do letniego konkursu. Zadanie było naprawdę proste:

„Podziel się przepisem na letnie danie / wypiek z wykorzystaniem produktów marki Stella”

Odpowiedzi udziel w formie przepisu. Nie zapomnij też napisać, który produkt marki Stella będzie niezbędny do wykonania tego dania / wypieku.

 

Jak zwykle zaskakujecie mnie swoimi pysznymi pomysłami ? Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora nagród za wszystkie zgłoszenia. Przez długi czas zastanawiałam się nad wyborem zwycięzców… Dziękuję Wam za cierpliwość.

Nagrody wędrują do:

Pani Karoli S. za wspaniały torcik bezowy z malinami i bitą śmietaną

Torcik Pani Karolina S.

Pani Magdaleny W. za  Kawowo – czekoladowo – orzechowy 3 BIT Uwielbiam to ciasto 😉

3bit

Pani Dominiki K. za letnią wersję dania fit 🙂

Danie fit konkursGratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie

 

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl lub za pośrednictwem Facebook (wiadomość prywatna). Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki nagród. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski.

P.s. Większość pysznych zdjęć wraz z przepisami znajdziecie tutaj (klik) Jeśli którego zdjęcia nie ma w galerii, to proszę się nie martwić na pewno się pojawi. Zaznaczę tylko, że w wyłonieniu zwycięzców brały udział wszystkie prawidłowo zgłoszone przepisy (na blogu lub Facebook). Również przepisy bez zdjęć które znajdziecie tutaj (klik) i tutaj (klik) były brane pod uwagę. Wybór był naprawdę trudny.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział w konkursie i… zapraszam na kolejne ?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz