Wyniki konkursu z Wydawnictwem NIKO

Wyniki konkursu z Wyd NIKOMoi drodzy,

kolejny konkurs się zakończył. W imieniu swoim i Wydawnictwa NIKO dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenie (i te pod wpisem konkursowym na blogu i te na Facebook). Przyznam Wam szczerze, że miałam ogromny problem by wybrać zwycięzców. Każde zgłoszenie było piękne, bo określało to czym dla Waszych pociech jest ojczyzna. W oczach dzieci ojczyzna znaczy często więcej niż możemy sobie wyobrazić 🙂 One wiedzą najlepiej co jest najważniejsze i czym jest ojczyzna 🙂 Dziękuję raz jeszcze za każde zgłoszenie. Nie przedłużając czas ogłosić wyniki:

 

Książkę Wioletty Piaseckiej „Faustynka. Opowieści patriotyczne” otrzymuje Pani Pauliny P.

“Rysunek mojej 7-letniej córki Miłki najlepiej przedstawia czym jest dla niej Ojczyzna. To przede wszystkim dom, ale również ważne miejsca, które jej się z Polską kojarzą.”

Ojczyzna w oczach 7 letniej Miłki

Książkę Wioletty Piaseckiej „Ignaś. Opowieści patriotyczne” otrzymuje Pani Justyny Ch.

“Witam, serdecznie mam w domku 4 latka. no 4 i pół. Mam to szczęście, że moje dziecko uwielbia słuchać opowieści, kiedy skończyły m się wszelkie pomysły pt. “Jaś i małgosia” 3 świnki i wszelkiego rodzaju za górami za lasami ..opowiedziałam mu historię drugiej wojny światowej oczywiście w sposób przystępny dla wówczas 3 i pół letniego chłopca, historia wojny, obrony ojczyzny, wojska tak ku memu zaskoczeniu spodobała się mu, że co jakiś czas zadawał nowe pytania. Los chciał, że nie dalej niż dwa miesiące później udaliśmy się do Warszawy( pochodzimy z Białostocczyzny), udało nam się “załapać” na zmianę warty przy grobie nieznanego żołnierza, zwiedzić zamek królewski, przy każdym punkcie wycieczki, starałam się przyswoić informację dotyczące tych miejsc, nie było trudno, Gabryś z otwartymi ustami pochłaniał idee. Następnie znaleźliśmy film pt . ” Polak Mały” gdzie kreskówkowy bohater tłumaczy o symbolach narodowych …hymn, godło itd. I tak mój Polak mały wyedukowany i świadomy swojej narodowości, zupełnie nie wiem kiedy nauczył się hymnu. Na potrzeby konkursu zapytałam dziś “co to jest Ojczyzna ?” W odpowiedzi usłyszałam.. Polska bo ja jestem Polak mały” Może nie zbyt kreatywne, ale prawdziwe”

 

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz