Wyniki konkursu z VITA SIP

Moi drodzy,

na wstępnie dziękuję Wam za cierpliwość i przepraszam za takie opóźnienia w ogłoszeniu wyników. Choroby… choroby… Nie ma nic gorszego niż chore dziecko. Każda mama wie, że wówczas cały świat jest tak jakby obok, zapomina się o wszystkim, bo dziecko i jego zdrowie jest najważniejsze. Mam nadzieję, że to rozumiecie.

Ale nie przedłużając… Choć z opóźnieniem, to serdecznie dziękuję Wam za udział w konkursie. Wybór był ogromnie trudny. Zwłaszcza, że dostałam takie piękne uśmiechnięte zdjęcia itd. Nie mniej wygrać mogła tylko jedna osoba.

Jeśli dziś Wam nie udało się wygrać, to proszę nie smućcie się i nie bądźcie źli, bo… szykuję dla Was kolejne konkursy – jeden wciąż trwa (klik)  Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Trzy opakowania słomek VITA SIP Kids wygrywa:

SzcześliwaMama – dziękuję również za przesłane zdjęcie

„Uśmiech dziecka jest dla mnie wszystkim. To ten uśmiech budzi mnie co dnia, to ten uśmiech poprawia mi humor, to dzięki niemu mam siłę i motywację by znów wstać. Zaczęło się 4 lata temu. To właśnie ten mały uśmiech (początkowo grymas, zmarszczenie buźki) zmiał moje życie, wywrócił je o 180 stopni. Zmieniło się wszystko NA LEPSZE! Uśmiech dziecka (mojego dziecka) jest dla mnie najważniejszy. Słodkie okruszki wraz z uśmiechniętym synkiem ściskamy paluszki i mamy nadzieję, że nagroda trafi właśnie do nas. Dlaczego? Bo aby uśmiech trwał musi być też zdrowie, a w słomkach VITA SIP KIDS jest go naprawdę wiele. Trzymamy kciuki za wygraną i pozdrawiamy”

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te są niezbędne do przesłania nagrody.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz