Wygraj ekskluzywną sól do kąpieli. Konkurs z BioFlavia.

Wygraj ekskluzywną sól do kąpieli. Konkurs z BioFlavia.

Moi drodzy,

choć choroby nas nie opuszczają chciałabym choć Wam umilić te majowe dni i zaprosić Was do kolejnego konkursu. Tym razem do wygrania wspaniała ekskluzywna sól do kąpieli. Morska sól z ekstraktem z płatków róży damasceńskiej od BioFlavia sprawi, że poczujecie się wyjątkowo 🙂

Jak zawsze zasady naszej zabawy są bardzo proste. Wystarczy, że:

Napiszesz dlaczego, to ty powinnaś/powinieneś wygrać nagrodę.

Piszcie od serca, kreatywnie, prosto, dodawajcie zdjęcia itd Wybór pozostawiam Wam. Przekonajcie mnie, że to właśnie do Was powinna trafić nagroda.

 

Pamiętajcie też o spełnieniu pozostałych warunków konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego, to ty powinnaś/powinieneś wygrać nagrodę. Piszcie od serca, kreatywnie, prosto, dodawajcie zdjęcia itd Wybór pozostawiam Wam. Przekonajcie mnie, że to właśnie do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Beaute Marrakech Morska sól z ekstraktem z płatków róży damasceńskiej. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest BioFlavia. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora BioFlavia oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 11.05.2019 r. do 20.05.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Dorota Wiatr says:

  Marrakesh to moj ulubiony hit zespolu ATB i euforia towarzyszaca tej marokanskiej pokusie uwodzi mnie aromatem krolowek kwiatow, ktora jest wyjatkowa czyli rozy damascenskiej…..Walory tej luksusowej soli zamknietej w oryginalnej butelce sprawia, ze poczuje sie jak bogini piekna ubrana jedynie w kwiaty. Relaks w tej soli sprawi, ze bede tanczyc na rosie w promieniach slonca!

 2. Zuzanna Kowalczyk says:

  Dzień matki zbliża się wielkimi krokami a moja mama uwielbia sole do kąpieli a szczególnie chwali sole waszej firmy. Byłby to idealny prezent.

Dodaj komentarz