Wyniki konkursu z Gibar

Moi drodzy,

Święta już tuż tuż, wiec na szybko … Dziękuję Wam za liczny udział w konkursie, w którym do wygrania był kupon na zakupy do sklepu Gibar. Jak zawsze miałam problem z wybraniem zwycięzcy.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego już dziś przypominam o wciąż trwającym konkursie i … już za moment zaproszę Was do kolejnej zabawy. Tym razem z kawami 😀

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A dziś wygrywa Pani Katarzyna A. „Święta to dla mnie magiczny czas gdy wszelkie konflikty idą w zapomnienie. Spotykamy się przy wspólnych obiadach, wspominamy stare dobre czasy i cieszymy się wszystkim co przyniósł nam rok.

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub mailowej.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz