Konkurs z palarnią kawy Dolla.pl Wygraj 1 z 2 kaw

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w kolejnym fantastycznym konkursie. Do wygrania są wspaniałe świeżo palone kawy z małej rodzinnej palarni Dolla znajdującej się na przedmieściach Szczecina. Polecam! Tak pyszną kawę można pić co dnia 😉 Wygrywają dwie osoby. A zadanie jak zawsze się proste:

Zadanie konkursowe:

Dokończ zdanie: „Kawa, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, wierszyki itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

 

I spełnij pozostałe warunki konkursu określone w regulaminie:

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

1.Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Kawa, to dla mnie…”Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, wierszyki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.

2.Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).

3.Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.

4.Nagrody: Nagroda za pierwsze miejsce: 500 g kawy  Nagroda za drugie miejsce: 250 g kawy Wygrywają 2 osoby, każda osoba może wygrać jedną nagrodę. Uwaga! Zwycięzcy mogą wskazać czy chcą otrzymać kawę ziarnistą czy mieloną.

5.Sponsorem nagród jest mała rodzinna Palarnia Dolla Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Palarnia Kawy Dolla oraz fanpage Słodkie okruszki

6.Konkurs trwa od 17.12.2019 r. do 27.12.2019 r. (włącznie)

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.

8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz