Wyniki konkursu urodzinowego

Moi drodzy,

pora ogłosić wyniki urodzinowego konkursu. Dziękuję wszystkim za udział. Jak zawsze wybór był ogromnie trudny… 

Zanim ogłoszę wyniki…

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła tylko jedna osoba. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Mam też małą niespodziankę. Ze względu na waszą aktywność postanowiłam zwiększyć ilość nagród o jedno wyróżnienie 🙂 Mam nadzieję, że to docenicie i tym bardziej będziecie aktywnie brać udział w kolejnych konkursach. Przypominam, że niedawno rozpoczął się konkurs z kawą. Szykują się też inne zabawy… 😉

Nagrodę główną – bezprzewodowy blender BlendyGo – wygrywa Pani Justyna Bał…

Nagrodę II – zestaw 2 kaw Jacobs Kronung 500g – wygrywa Pani Pani Grażyna Buk…

Zestaw III 3 miodów (3x200g) wygrywa Pani Beta Kall….

Wyróżnienie w postaci kawy i czegoś słodkiego wygrywa Pani Amelia Pes…

Panie zostaną dodatkowo poinformowane w komentarzu/wiadomości na FB.

UWAGA!

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl (lub opcjonalnie w wiadomości prywatnej na FB). Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz